Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@AjkaZ píše:
Taky se mi libi sladena jmena
Jako nejlepší nápady mi přijdou Denisa i Melisa (podle me se normalne bude skloňovat podle vzoru ženaapropos jsou i tradicnejsi jmena, se kterými si vetsina lidi neví rady, např. Andrea
Jinak dcera mela ve skolce dvojčata Vanesu a Terezu… taky to k sobe celkem jde.Včera jsme taky přemýšleli o jménu, jestli se muzu vternout…Manzelova dcera je Lukrecia, moje Anna Marie, tak jsme si říkali, že by bylo hezke, aby se naše spolecne dítko jmenovalo taky s koncovkou -ie
Zkuste prosim poradit… Jenom ne Natálie a Sofie, těch je tu jak máku
Lucie, Antonie, Julie, Viktorie
@hvezdicka736 píše:
Mám dceru jménem vanesa a potřebuji poradit jaké by se hodilo pro sestricku a pro bratříčka dekujeme
Moje sestra je Vaneska, já jsem Nina a máme bráchy Adámka a Marka a sestry Natálii a Nikolu. ![]()
Ahoj, Sebastian pro chlapečka a Izabela pro holčičku.