Jaké květiny do truhlíků na jaro?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
10680
24.2.14 21:04
@CokeLady píše:
Děkuju, není nic jednoduššího než si je za to okno taky dát :palec: :D

My se budeme za měsíc stěhovat, ale pak… pak se vyřádím na letničkách :pankac: to budete čumět :pankac: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
127
25.2.14 16:52

Popravdě, mrzne, ty se dávají ven až po Zmrzlých, afrikány i fuksie, jsou hodně choulostivé. Teď bych věřila jen maceškám (když by přišly větší mrazy, je potřeba je zalít studenou vodou) vřesovcům (těm nejvíce) a cibulovinám (ale ty jsou narychlené, takže taky nic 100%ho. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
blaza91
28.2.14 11:04

Muškáty

Já jsem měla loni v jednom truhlíku muškáty a v druhém nějaký okrasný květiny ( už nevím jak se jmenovali ) A můžu říct, že letos dám do obou muškáty, protože mi tak krásně rostli a zmohutněli na rozdíl od těch druhých. Už se těším až bude jaro, abych si je tam mohla dát.

  • Citovat
  • Upravit
1133
28.2.14 21:15

Tak muškáty jsou určitě vděčné, ale také fuchsie, lobelky i surfinie vám udělají bohaté převisy. Kombinovala jsem do truhlíku i muškáty se surfiniemi a také byly nádherné. Dříve než v půli května ale rozhodně neriskovat ;) Tak ať se daří :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10680
2.3.14 23:28

@vitecek :-O 8o sedám si na zadek! :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
blaza91
3.3.14 07:35

Tak to je opravdu nádherné. Na jaře to zkusím namíchat. Opravdu moc pěkné :D

  • Citovat
  • Upravit
303
3.3.14 09:26

Tady něco zmé zahrádky :)Přes noc když je mrazík dám do chodby.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1908
3.3.14 22:20

@vitecek krása :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1133
3.3.14 23:31
@CokeLady píše:
nádherné, jaké máš fégle ty pěstitelko :think: :D

To víš..zazpívám, pohladím..a pak to roste :lol: :lol:…případně postačí i rozumná zálivka s trochou Kristalonu ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27753
2.4.16 18:03

Oživuji diskuzi holky prosím jak se jmenuje kytka na obrázku, já si už tři dny nemůžu vzpomenout http://www.chytrazena.cz/…-836300.html

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
2.4.16 18:07

@ka2ka Fuchsie?

  • Citovat
  • Upravit
27753
2.4.16 18:10

@Meha huráááááááááááááá já si s tím lámu hlavu už třetí den díky :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Party Time spotřebiče

  • (4.8) + 30 recenzí

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný