Jaké květiny do truhlíků na jaro?

• Fotoalbum (12)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
CokeLady
17.2.14 13:40

Jaké květiny do truhlíků na jaro?

Ahoj,

prosím o radu, jaké květiny teď do truhlíků?

Za pár měsíců půjdu asi zase do muškátů, ty jsou takový blbuvzdorný a nenáročný, já ráda krásný kytičky, ale nerada se s nima seru :D

Co na toto období (přízemní mrazíky nás neohrozí, nejsme v přízem :D ), ale možná ještě normálně mrznout bude, něco krásnýho nenáročnýho? :think:

Dneska na mě uplně přišlo jaro, od rána svítí sluníčko, všechna okna otevřená :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7965
17.2.14 13:44

@CokeLady ja to resim petrklicema, tulipanama ani to nepresazuju naaranzuju do truhliku a sup za okno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67441
17.2.14 13:45

@CokeLady teta dává takové ty kytičky, co se dávají na hrob :mrgreen: oni jsou fakt pěkné (ale to jméno, doprčic).. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1654

Co fuchsie? Roste to jak vzteklý, dá se to pěstovat i ve stínu a jsou nenáročný :)

EDIT: jo teď, teď tam mám petrklíče, krokusy a ty žlutý já si vzpomenu :zed:
EDIT2: narcisy a chejr, skleroza :roll:

Příspěvek upraven 17.02.14 v 13:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7965

Begonky macesky nebo chryzantemy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1908
17.2.14 13:49

Dávám macešky, loni mi vydržely až skoro do června

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
CokeLady
17.2.14 13:49
@martina.se píše:
@CokeLady teta dává takové ty kytičky, co se dávají na hrob :mrgreen: oni jsou fakt pěkné (ale to jméno, doprčic).. :think:

takový ty orančový… ehh… afrikány?

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
CokeLady
17.2.14 13:50
@Allons-y píše:
Co fuchsie? Roste to jak vzteklý, dá se to pěstovat i ve stínu a jsou nenáročný :)

EDIT: jo teď, teď tam mám petrklíče, krokusy a ty žlutý já si vzpomenu :zed:
EDIT2: narcisy a chejr, skleroza :roll:

Příspěvek upraven 17.02.14 v 13:49

a nezmrzne to ještě tyhle jarní kytičky? a vydrží to nějakou dobu?

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
KackaDoup
17.2.14 13:51

@CokeLady macešky, myslis na brzke jaro ze? fuschie jsou letni ;)

Příspěvek upraven 17.02.14 v 13:52

• Citovat
  • Nahlásit
67441
17.2.14 13:52
@CokeLady píše:
takový ty orančový… ehh… afrikány?

jj, takový barevný bestie.. ono to vypadá pěkně a jsou hodně odolný ;) :oops: jen ty názvy já si nepamatuju, no :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1654
17.2.14 13:52

@CokeLady u nás to zatím nezmrzlo, jsem v prvním patře, v noci tu teplota pod nulu neklesá, drží už týden a půl a vypadá to furt dobře :)…jinak u babičky na zahradě kvetou sněženky, tak jsem to dala na okno, že když sněženky, tak tohle taky přežije :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10392
17.2.14 13:53

Já bych dala petrklíče, ale jestli máte okna na nějakou slunečnou stranu, tak až vysvítí, tak půjdou hned do kopru :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3475
@martina.se píše:
jj, takový barevný bestie.. ono to vypadá pěkně a jsou hodně odolný ;) :oops: jen ty názvy já si nepamatuju, no :oops:

Babička jim z nějakého důvodu říkala Smraďochy :mrgreen: Tak si je pamatuju jen pod tímto názvem, už ho mám zažitý :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1654

@KackaDoup jo, čtu moc rychle a nepozorně, dostávala jsem za to razítka s čertem, ve druhý třídě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67441
17.2.14 13:54
@Manaja píše:
Babička jim z nějakého důvodu říkala Smraďochy :mrgreen: Tak si je pamatuju jen pod tímto názvem, už ho mám zažitý :mrgreen:
:mrgreen: tady dobré.. u nás jsou všechny kytky bestie a hotovo :mrgreen: vždycky akorát takový ty oranžový bestie, v létě jí tam rostou fialový a červený bestie (tuším muškáty). Ono je to fuk, jak se to jmenuje, vypadá to dobře ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat