Jaké látkové pleny na noc

58
26.4.20 15:38

Jaké látkové pleny na noc

Ahoj, vidím, že problém s protékáním plen v noci se tady řeší často. Syn má 12m a že bývá v noci pročůraný až na záda řeším už od jeho narození. Funguje pouze pečlivé zapnutí pleny a noční přebalení, ani jedno už teď ale není možné. Malý je divoký a vztekloun, nasadit mu po koupání plenu a pyžamko je jako boj s chobotnocí :D Už po půlnoci má mokrou plenku, ale přebalit ho nelze, protože se vzbudí a začne vztekle kopat a hystericky řvát a mnohdy si mysli, že už je ráno a leze z postele. Do rána je durch pročůraný a to ho budí. Takže kvůli tomu vstáváme už kolem 5-6h. Kdyby byl v suchu, určitě spí déle. Chci zkusit látkové pleny, myslím, že střihem a objemem by mu ty kalhotky mohly mnohem lépe padnout. A taky by se dala třeba během spánku vytáhnout mokrá vkládácí plena. Viděla jsem, že se prodávají přímo celé sady “night”, máte některá zkušenost? Mám hromadu čtvercových plen, ale do skladaní se mi moc nechce, raději bych koupila co nejjednpdušší systém, aby se tomu našemu divočákovi plena snadno oblékala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
643
26.4.20 15:43

Zkus Bamboolik nebo Petit Lulu a dovnitř ještě vkladacky. Klidne víc. A nebo chobotovou Haipa Daipa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 16:33

Používala jsem látkové pleny, ale na noc jsem dávala normální. Nelíbilo se mi, že látkové pleny jsou takový „balík“, na kterém by dítě celou noc leželo se zvednutým zadkem. Přes den, jak se hýbe, tak mi přišlo, že ten „balík“ nevadí.
Pak začaly látkové protékat i přes den (cca v 15 měsících) a rozhodovala jsem se, jestli pořídit další vnitřní na vkládání, ale nakonec jsem do nich už neinvestovala a přestala jsem je používat úplně.
Používala jsem vkládací od Petit Lulu a kalhotky Bamboolik. Vkládačky od Petit Lulu jsou příjemnější, ale jejich kalhotky nemají křidýlka a po stranách protékaly. Vkládačky od Bamboolika jsou méně savé a víc hrubé, ale kalhotky mají dobře vymyšlené s praktickými křidélky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 16:34

Teda jestli se v jejich nabídce za poslední tři roky něco nezměnilo… :-)

• Citovat
  • Nahlásit
2746
26.4.20 17:03

Tak latkuju uz druhe dite(aktualne skoro 2 roky) a v noci pleny neprotekaji, kdyz se to dostatecne vycpe. Mokrou vkladaci plenu v noci fakt nevytahuji. Ma na vrch flisovou separacku(co se taky vypere), takze mokro asi nepocituje (spi 11 hodin v kuse). Pouzivam jen kalhotky od Bambooliku-jsou nejlepsi z toho, co jsem zkusila. Dovnitr bych dala ty ctverce, kdyz jich mate tolik a treba vkladacku. Prijde mi zbytecne kupovat drahe vnitrky, kdyz to chcete jen na noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20134
27.4.20 10:30
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie