Jaké plenky pro novorozeně velikostně do 3-5 kg?

326
10.6.15 09:28

Jaké plenky pro novorozeně velikostně do 3-5 kg?

Zdravím všechny letošní maminky. Potřebuji poradit, které plenky koupit pro malou. Vím, že už to tady bylo mnohokrát, ale testy plenek na netu mi připadají docela zavádějící a diskuze na tohle téma je tady už přes rok stará. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11989
10.6.15 09:33

Nejlepsi jsou podle me pampers premium care. Do porodnice ten balíček new born myslim ze jich tam bylo kolem 30…pak uvidis jam bude mimco velke jestli rovnou pak 1 nebo jeste new born. Ja je pak par dni jeste pro malou mela (3350g) pak chvilku 1 a tak dal ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
10.6.15 09:33

Ahoj já kupuju pro malou pleny Bella happy jedničky mají výkroj pro pupík což je fajn a i další velikosti jsou bezva :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22313
10.6.15 09:40

@Danča87 Tak hlavně si musíš najít „to svoje“. Já měla u první Pampers, u druhé DM plínky a teď zvažuju do porodnice zase DM a pak šmoulí z Alberta. Časem ty obyčejné z Alberta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2028
10.6.15 09:42

Měla jsem pro syna Pampers premium care vel 2. (Měl 4470g) a mám je ještě teď ve 3 měsících. Jsou fajn, tenké, savé, suché a menší velikosti měli výkroj na pupík. Dál budu pokračovat v Pampers zelených a Zelených z Tesca a z DM (když jsou v akci)- všechny se mi osvědčily na starším synovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
10.6.15 09:44

Koukala jsem na starší diskuze a kromě Pampers, které vedou, ale jsou celkem drahé, čtu pochvalné recenze na Baby love active z DM, pak BabyLove a Bella Happy. Takže jsem ještě zmatenejší, ale každému prckovi vyhovuje něco jiného, takže budu muset testovat. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
10.6.15 09:49

@Danča87 jojo zkoušej :) malý třeba ty tolik vychvalované pampers nesedly a zkusili jsme různé. Uvidíš co sedne vám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11989
10.6.15 09:56

@Danča87 jo a co je fakt pokud by jsi mela moznost pampers z nemecka tak to je jeste mnoooohem lepsi. Sama jsem nevěřila, ze to muze byt takovy rozdil, ale fakt lip sajou, sedí a jsou i trošku jinak velikostně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.15 09:58

@Danča87 Hele jde o to, že některé pleny nemusí sedět (protékají), z některých může mít vyrážku, některé Ti můžou smrdět… Myslím, že plenky babylove i pampers - bílé i normální - jsou v pohodě (já měla na malou ještě Huggies s biobavlnou a ty byly za mě nej, ale to už je pryč, že :D). Bella Happy jsou cajk, ale nebývají moc v akcích, čili záleží, jak to vychytáš.

Já byla celkem spokojená i s plenkama z Tesca (zelené) a Rossmanna (Babydream) - ale teda měla jsem je až na větší.

Jen Tesco s DM mělo párkrát v těch plenách jakoby „nerozdrcenou náplň“, kamínky, to mě dost štvalo - reklamovala jsem. Ale u plen pro novoše se to IMHO nestane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3144
10.6.15 10:04

@Danča87 malý má 4 týdny, narodil se s 4 360 gramech a používáme výhradně Pampers premium care velikost 2 :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3988
10.6.15 10:05

Jak na prvního, tak i pro druhého mám do porodnice Pampers premium care a pak se uvidí. Nejspíš budeme pokračovat v pamperskách a později přejdeme na šmoulí plenky z alberta. Ty z DM mi teda moc nevyhovovaly, tesco mi smrděly, ale zase je fakt, že zvládly velké nálože. Stejně každý poradí něco jiného. Ještě jsem používala pleny Dada z Polska, ty byly pro mě sice jen nouzové, když se prcek pokadil půl hodiny před koupáním, ale hodně lidí si je chválí a fakt je, že kdyby měly pružné pásky, tak asi používáme jen je :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
336
10.6.15 10:17

Zelené papmersky. Hlavně ne Pandu, ty měli v porodnici a děsný!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
10.6.15 12:50

@Danča87 musíš sama zkusit. U nás třeba veškeré pampers zcela propadly - po bílých se osypal, zelené strašně chemicky smrděly :think: kup si malá balení a zkoušej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3038
10.6.15 12:56

Pro první dítko, i teď pro druhé v malých velikostech 1, 2 používám Bella Happy, Pampers smrdí a protékají. Pak zelené Tesco

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2712
11.6.15 17:02

Taky doporučuju Bella Happy a souhlasím s tím, že pampersky strašně páchnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama