Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
U té Nory jsem si vzpomněla na tu tetičku z Poslední aristokratky
Někdo tu zmiňoval Noriku, až do seriálu Jedna rodina jsem ani nevěděla, že takové jméno existuje. Nora mi zní jakoby přísně, tu bych třeba sama nedala.
@Černá Madonna píše: Více
U nas jsem potkala ted 2 zofinky do 3 let ![]()
Jsem učitelka a Sáry máme hned v několika třídách. Karin a Noru žádnou.
@DandátkoP píše: Více
Kamaradka chtela dat jmeno Zofie. Ale narodil se jim kluk.
Noru znám jednu, Karin také jednu a obě jsou již staršího věku. Sára je ale mnohem častější, v jednu dobu to bylo velmi módní jméno, něco jako Ema a Ela. Takže Sáru bych nedávala.
@Janča6 píše: Více
Jo, myslim, ze v dnesni dobe to urcite neni nic “spešl”. Kazdej druhej hledá jméno co nikdo nemá a logicky se pak strefujou do podobnej jmen, co se zas zacinaj tak objevovat.
Můj spolužák má nedávno narozenou Žofii. Noru znám. Má asi 5-6 let.
Sáry znám tři, věk 10-14, Karin žádnou, Noru jednu.
Z těchto tří se mi líbí v pořadí takto:
Sára, Karin na stejné úrovni, Nora vůbec, není to pěkné jméno.
U nás v okolí znám jednu Sáru a jednu Noru, už dospělé. Karin neznám žádnou. A Noře na škole říkali spolužáci díro.
@DandátkoP píše: Více
On ten kluk ted pujde do skoly. Tehdy me to u te kamaradky prekvapilo. Ale od te doby jsem is toto jmeno uz parkrat zaslechla.
@Anonymní píše: Více
Stačí překliknout z příjmení na jméno ![]()
Jméno: ‚Lada‘, počet výskytů 5874 v celé ČR a v Brně Vás je cca 213.
V porovnání s Norou nebo Karin to zas tak neobvyklé není…
@Anonymní píše: Více
V pohodě
Já kdybych dala své jméno, tak mi jako počet příjmení vyjede nula, tak by mi to došlo ![]()