Jaké zvolit jméno co do četnosti - Sára, Karin, Nora

Napsat příspěvek
Velikost písma:
17586
5.6.24 06:56

U té Nory jsem si vzpomněla na tu tetičku z Poslední aristokratky :lol: Někdo tu zmiňoval Noriku, až do seriálu Jedna rodina jsem ani nevěděla, že takové jméno existuje. Nora mi zní jakoby přísně, tu bych třeba sama nedala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6381
5.6.24 07:01

Mě se líbí Nora. V okolí nemám ani 1.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10925
5.6.24 07:05
@Černá Madonna píše: Více

U nas jsem potkala ted 2 zofinky do 3 let :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.24 07:06

Jsem učitelka a Sáry máme hned v několika třídách. Karin a Noru žádnou.

  • Citovat
  • Upravit
14791
5.6.24 07:34
@DandátkoP píše: Více

Kamaradka chtela dat jmeno Zofie. Ale narodil se jim kluk.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3811
5.6.24 07:38

Noru znám jednu, Karin také jednu a obě jsou již staršího věku. Sára je ale mnohem častější, v jednu dobu to bylo velmi módní jméno, něco jako Ema a Ela. Takže Sáru bych nedávala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10925
5.6.24 07:40
@Janča6 píše: Více

Jo, myslim, ze v dnesni dobe to urcite neni nic “spešl”. Kazdej druhej hledá jméno co nikdo nemá a logicky se pak strefujou do podobnej jmen, co se zas zacinaj tak objevovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
5.6.24 07:42

Můj spolužák má nedávno narozenou Žofii. Noru znám. Má asi 5-6 let.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Klopotkova
5.6.24 07:56

Sáry znám tři, věk 10-14, Karin žádnou, Noru jednu.
Z těchto tří se mi líbí v pořadí takto:
Sára, Karin na stejné úrovni, Nora vůbec, není to pěkné jméno.

  • Citovat
  • Upravit
22589
5.6.24 08:12

U nás v okolí znám jednu Sáru a jednu Noru, už dospělé. Karin neznám žádnou. A Noře na škole říkali spolužáci díro.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14791
5.6.24 08:35
@DandátkoP píše: Více

On ten kluk ted pujde do skoly. Tehdy me to u te kamaradky prekvapilo. Ale od te doby jsem is toto jmeno uz parkrat zaslechla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.24 16:04
@Anonymní píše: Více

Stačí překliknout z příjmení na jméno :-)
Jméno: ‚Lada‘, počet výskytů 5874 v celé ČR a v Brně Vás je cca 213.
V porovnání s Norou nebo Karin to zas tak neobvyklé není…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.6.24 20:04
@ugluk píše: Více

Ježíš, já su jitrnica, stydím se 😂

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
5.6.24 20:07
@modra_vyletni_lod píše: Více

Už jsem poučena a mlčím 🙊

  • Citovat
  • Upravit
69118
5.6.24 20:09
@Anonymní píše: Více

V pohodě :lol: Já kdybych dala své jméno, tak mi jako počet příjmení vyjede nula, tak by mi to došlo :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková