Jakou jste měli svatbu?

30
21.9.19 10:18

Jakou jste měli svatbu?

Holky, pojďte mi říct o vaší dokonale svatbě? Za jak dlouho se konala po zasnubach? Bylo to podle představ? :srdce: (něco pozitivniho do dnešniho dne)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

92
21.9.19 10:24

Už po tejdnu chození jsme měli vybraný jméno pro naše dítě a bylo okamžitě jasný, že se vezmeme co nejdřív. :D Po asi 5 měsících jsme se sestěhovali, já dostala prsten s klečením a za dalších 5 měsíců jsme se vzali. Jeho rodina je dysfunkční, rodiče rozvedeni, minimální kontakt s otcem apod., takže o svatbě nevělěli, resp. věděl jen tchán, ale myslel si, že si děláme srandu. Tchyně se to dozvěla asi až po 3 měsících. Věděli to všichni kamarádi, moje rodina, ale svatba byla mini, narychlo, jen my a svědci s partnery. Stálo to pár kaček, ale hlavně jsme měli svatej klid od tchyně, která by tam otravovala :cert:

@Kk123 píše:
Holky, pojďte mi říct o vaší dokonale svatbě? Za jak dlouho se konala po zasnubach? Bylo to podle představ? :srdce: (něco pozitivniho do dnešniho dne)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12871
21.9.19 10:24

Neřešila jsem číčoviny jako „dokonalá“ svatba. Byla hezká. Chtěli jsme se vzít, koupili prstýnky, půjčila jsem si princeznovské šaty a zamluvili jsme obřadní síň na zámku. Svatby se účastnila jen nejbližší rodina a nejlepší kamarádi. Celkem asi 20 lidí. A užili jsme si to. Plánování rok dopředu fakt nechápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
21.9.19 10:26

@divine woman za jak dlouho jste naplanovali? :D mne prijde tech 6 mesicu idealka ale ja za sebou svatbu nemam jeste tak to jen jako odhaduju podle vyrizovani veci :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9013
21.9.19 10:27

@Amiraa Rozumne reseni :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19408
21.9.19 10:30

Sami dva + svědci, manželé. Jsme spolu přes 20 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
21.9.19 10:31
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
21.9.19 10:31

Byla jsem požádána v prosinci, od března jsme plánovali (v únoru jsem se dozvěděla, že jsem těhotná, tak i s ohledem na to) a brali se 15.6.2019. Tři měsíce příprav, občas to byly nervy, ale stálo to za to, měli jsme malou rodinnou svatbu do 15 lidí a všem se líbilo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1755
21.9.19 10:32
@Kk123 píše:
Holky, pojďte mi říct o vaší dokonale svatbě? Za jak dlouho se konala po zasnubach? Bylo to podle představ? :srdce: (něco pozitivniho do dnešniho dne)

Pokud se budete upinat na dokonalou svatbu, tak budete nakonec jen seredne zklamana. Nejdulezitejsi je si to uzit. Ne mit dokonalou vyzdobu, dokonalou hudbu apod. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.9.19 10:33

@Kk123 My podle našich představ, proběhla 7 měsíců od žádosti, měli jsme tam všechny, které jsme tam chtěli mít :srdce: Nejsme moc na klasiku, vůbec jsme nehrotili přípravy a chystání, obřad byl na místní chatě pod širým nebem na stejném místě jako následující oslava. S mužem jsme pařmeni, takže jsme si domluvili naši oblíbenou místní kapelu a pařili až do čtyř do rána :pankac: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
30
21.9.19 10:34

@Cenarius dokonala svatba prece muze byt i jen svedci a rodina ne? Dokonalou svatbou myslim to, ze jste vdrzeli a jste stastni a uzili si prijemny cas :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
21.9.19 10:35
@Anonymní píše:
@Kk123 My podle našich představ, proběhla 7 měsíců od žádosti, měli jsme tam všechny, které jsme tam chtěli mít :srdce: Nejsme moc na klasiku, vůbec jsme nehrotili přípravy a chystání, obřad byl na místní chatě pod širým nebem na stejném místě jako následující oslava. S mužem jsme pařmeni, takže jsme si domluvili naši oblíbenou místní kapelu a pařili až do čtyř do rána :pankac: :hug:

Tak to zni slvele :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.9.19 10:39

Na Štědrý den žádost o ruku, v polovině dubna svatba. Cca 35 lidí. Jsme spolu 12 let a máme 2 holky. Vše v takovém mini provedení. Žádné maxi dorty a tuny jídla. Vše tak akorát. Obřad na radnici. Vše proběhlo úplně v pohodě. V podstatě jsme si vše oběhali mezi svátky, všude bylo otevřeno a všude málo lidí. Za tři dny jsme věděli co a jak, včetně šatů i prstynku a hudby. V těch třech dnech si můj ženich vybral a koupil oblek ve svatebním salonu. Asi pátý den jsme si navrhli a vytiskli oznámení, včetně zasedacího pořádku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
21.9.19 10:40

@Trojlístek :D tak to rychlovka. Super ze vam to vyslo ja bych asi stresovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.9.19 10:43
@Kk123 píše: