Jakou matraci pro alergika?

154
3.10.08 13:36

Jakou matraci pro alergika?

Ahoj,
poradíte mi, prosím, jakou koupit matraci pro svá děvčata (7 let a 1,5 roku) do postelí?
Starší má sennou rýmu a mladší atop. ekzém.
Matrací je na výběr strašně moc a já z toho mám hlavu nafouknutou jako balón. Nevím, jestli pružinové, tašičkové, studenou pěnu, latexové … Taky si nevím rady s potahem. Budou mít v postelích pevný laťkový rošt.
Prosím, prosím poraďte.
Díky
Maya

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
3.10.08 13:45

asi bych byla pro latexovou, ale vic ti urcite poradi v nejake studiu, specializujici se na spani a mozna ani Ikea. Tam maji velky vyber matraci a kdyz clovek narazi na sikovneho prodavace tak mu i dobre poradi.

• Nahlásit
  • Citovat
3.10.08 14:04

Ahoj,

nas Domca ma take atopicky ekzem. Koupili jsme mu tuto matraci:
http://www.svetpostylek.cz/produkt.php?…, kupovali jsme to k postylce a trochu to prokonzultovali s tim dodavatelem. Zdalo se nam to ok.

Ale pokud si nejsi jista (ja se v tom taky poradne nevyznam), asi bych zasla do nejakeho studia zdraveho spani (JMP www.loznice.cz, Matex www.matrace-matex.cz, Marttan - www.martan.cz), aby ti poradili. My jsme kupovali matrace pro nas dospelaky v Matexu :wink: .

Podle me ti v techto specializovanych prodejnach poradi lip nez v Ikei, ale samozrejme zalezi na Vas, kolik muzete investovat atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
3.10.08 14:08

Doporučovala bych se poradit ve specializovaným centru - asi jiná matrac bude pro atopika, jiná pro alergii na pyly a celkově to bude chtít brát v potaz i další vybavení. Nás se hodně ptali na existenci závěsů, koberců a podle těch „lapačů prachu“ pak připravili nabídku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
3.10.08 14:18

Mně se hodně osvědčil chránič marace, který jednou za čas celý vyperu. Tak vlastně malé nespí přímo na matraci… Ale my nejsme naštěstí alegičtí - jen mě napadlo, že i to by mohlo být řešení…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15811
6.10.08 09:06

Mame latexove matrace Martann (viz odkaz vyse) a jsou bezvadne. Latex nam byl doporucovan primo v prodejne, ze je nejlepsi vuci roztocum.

Jinak mame ty kryci podlozky, jak psala Lesina a jsou bezva - nejen, ze chrani matraci a dele vydrzi, ale takove ty nocni nehody - kdyz se vam nad ranem do postele nakvartyruji spolunocleznicci - ucurnuto, ublinknuto, vylity caj ci mleko se daji skvele zlikvidovat vypranim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama