Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
@RadkaOR píše:
A to jsi měla ruční nebo elektrickou?
Pardon, vmísím se. Kup si určitě elektrickou. Ty ruční jsou opravdu na nic, hrozně se nadřeš a výsledek nula. Určitě elektrickou.
Doporučuji mrknout na bazar , kde seženete spoustu odsávaček za super cenu ![]()
V recenzích najdete zkušenosti s odsávačkami a můžete přidat i svojí ![]()