Jakou spodničku pod svatební šaty

7.5.17 22:50

Jakou Spodnicku pod svatební saty

Ahoj holky, hlavně vy - manželky. :-)
Můžete mi poradit, jakou sehnat Spodnickau pod satenové svatebni šaty? Jde mi především o množství kruhu. Šaty mám koupené a budu je mít na sobě cely den a pravděpodobně v nich absolvuji lehký turistický vyslap. Nepotřebuji nějakou extra bohatost, ale něco přirozeného, pohodlného a taky ať to dobre vypadá. díky za Vaše zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12476
7.5.17 23:05

Z vlastní zkušenosti nedoporučuji kruhy, ale čistě tylovou. I Když byla hodně bohatá, vydržela jsem v ní celý den a noc, byla pohodlná a nepřekážela. Pokud jsou šaty slabší, pak jsou pod nimi kruhy vidět. Švadlena mi kruhovou taky rychle rozmluvila. Doporučuji něco takového.
https://www.spolecenske-saty-martina.cz/…uhu-d824.htm
Menší množství vrstev nemá smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3639
8.5.17 01:41

Já naopak nedoporučuji jen tylovou :-D měla jsem kruhovou a navrch měla vrstvu tylu takže žádné kruhy vidět nebyli, a kruhy se dali upravit jak jsem chtěla na šířku… měla jsem myslím tři kruhy ale asi stačí i dva. Výhoda byla že pěkně zespod větraly a bylo to příjemné - bylo teplo, sukně šla pěkně a jednoduše nadzvednout když jsem potřebovala, žádné šmátrání vrstev… bála bych se že se tylová bude motat mezi nohy, to by mi přijemné nebylo. na výšlap bych asi brala nějakou méně širokou sukni, třeba s jedním nebo dvěmi kruhy. vrstvu tylu zvenku spodničky určitě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11696
8.5.17 03:02

Mela jsem 2 kruhy, saty myslim vypadaly pomerne prirozene, zadna extremni sire a nebyly videt…vyslap jsem teda neabsolvovala, ale pohybovalo se mi v nich normalne, i na WC jsem si dosla bez asistence :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1062
8.5.17 07:31

Za me taky kruhy.. maturitni saty jsem totiz mela cele tylove a stehna druhy den pomerne rozdrazdene z chuze a vecneho motani tylu mezi nohy.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2744
8.5.17 07:57

Ja mela dost tuhe svatebni saty, v salonu me chtěla ještě cimsik podestlat, ale nakonec jsem spodnici nemela vůbec, proste saty drzely tvar dostatecne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 08:52

Moc děkuji za řady. Klidně si počtu i další, ale už teď jste mi pomohly. Přeji všem KRÁSNÝ DEN! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.17 22:29

Krásný večer dnes mi dorazily šaty a nevím jakou zvolit spodničku určitě chci kruhy ale nevím jestli jeden nebo dva nebo tři a jaký průměr, Šaty už mají zespodu tyl ale nedrží ještě tvar. Dole šaty mají asi 90cm průměr když je položím. Koukala jsem na spodnice s kruhem dole 60 nebo 90. Přikládám foto předchozí nevěsty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama