Jakou svačinu na celodenní výlet?

448
5.4.16 06:21

Jakou svačinu na celodenní výlet?

Prosím o inspiraci…dcera jede na celodenní výlet se školou, mají mít místo oběda svačinu, ona nejí plátkový sýr, ani salám, aby to vydrželo, co dáváte dětem na takové akce? díky moc za rady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2925
5.4.16 06:33

Záleží, jaké bude počasí, já bych udelala třeba tortilu s kurecim masem a zeleninou nebo slaný zavin. Nebo rizoto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
5.4.16 06:35

Kureci platek, celozrnny chleb, zeleninu a ovoce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9165
5.4.16 06:38

Pokud chci vyloženě „oběd“ tak mini řízečky, kuřecí plátek atp., housku a zeleninu. Pokud chci vyloženě svačinu, tak ráno zajedu pro čerstvé pečivo - nějakou kaiserku, koblihu - koláček nebo tak. Plus opět zeleninu. (pečivo nemažu, mám odzkoušené, že čerstvé zbaští raději bez ničeho 8) :think: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58668
5.4.16 07:08

@sobesin řízek :mrgreen: Jinak upeču např perník na plech a pod, k tomu zeleninové tortily :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
5.4.16 07:12

@sobesin my teda vždy na takové výlety dostávali řízek s chlebem :-) paráda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
5.4.16 07:30

Fuuuj, nesnášela jsem řízek s chlebem :-)) ale tortily, svítek, domácí pizza, to jo, to jsem mohla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20258
5.4.16 07:44

Ja bych udelala slany strudl (ale když nejí šunku a sýr, tak to je trochu problem), namazala rohlik s marmeladou nebo tvarohovou pomazankou, nakrajela do krabicky zeleninu nebo ovoce, uvarila vejce na tvrdo, upekla bych babovku, jako nouzovku pribalila mussli tyčinku. Moznosti jsou mraky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3900
5.4.16 07:49

Bagetu s masem, zeleninou, dipem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29521
5.4.16 07:50

Syn miluje vaječnou omeletu, dělám to tak, že na pánvi, až je trochu zatáhlá, dám na tu vaječinu dva krajíce chleba(neobracím),spojí se to dohromady, nikde to nevypadává a drží to. V tomto počasí to vydrží určitě. Syn nemá rád studené řízky s chlebem ani slaný štrůdl :mrgreen:
Takže pokaždé, když jede někam na výlet, závody nebo má odpoledku ve škole, žádá toto :mrgreen: K tomu misku s nakrájenou zeleninou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
5.4.16 07:53

Já se teda po rizkach. s.chlebem mohla. utlouct :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
5.4.16 07:59
@ProfZav píše:
Záleží, jaké bude počasí, já bych udelala třeba tortilu s kurecim masem a zeleninou nebo slaný zavin. Nebo rizoto.

Proč záleží na počasí? :-D svačina jako svačina ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60338
5.4.16 08:07

Karbanátky, sekanou, studenou drůbež, zapečené touasty, řízek, nějaký salát s luštěninama nebo těstovinama, chleba namazanej,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58668
5.4.16 08:19
@Dojcanis píše:

to je sice pravda, ale do vedra těžko dáš např tu tortilu s kuřecím, by to dítě taky nemuselo pak zvládnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20258
5.4.16 08:24
@Dojcanis píše:

Za chladného počasí dám dítěti klidně pudink nebo jogurt, případně těstovinový salat s jogurtovým dresingem. Ale když bude vedro, tak by se z takovéhle svačinky taky mohlo pěkně potento, když ji bude pařit někde celý den v batůžku.

BTW, z řízků s chlebem mám osypky doteďka. Přijde mi to jako vrchol kulinářské neinvence matek a ještě je s přípravou takového s. raní. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama