Reklama

jaký hrníček pro 13ti měsíční mimčo???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

taeki
Povídálka 13 příspěvků 10.06.09 11:11
jaký hrníček pro 13ti měsíční mimčo???

Ahoj holky, máme učící hrníček od Nuku a malá si ho neumí naklonit, aby sama pila.Jen vleže.Pak máme s brčkem, bez brčka,… z ničeho neumí sama pít.Je to vcelku ostuda, ale už fakt nevím, jak bych jí to naučila.Poraďte, prosím.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 10.06.09 11:15

Já můžu poradit jen trpělivost. Zkoušet a zkoušet. Anežka začala pít normálně ze skleničky a venku pak z lahví od vody Rajec, s takovým tím picím uzávěrem. A to používá dodnes.

Ryntyntyna
Neúnavná pisatelka 15883 příspěvků 10.06.09 12:14

Ahoj,

my máme Kouzelný hrneček od Aventu… ale spíš bych radila jak Hkac: zkoušet, zkoušet a trpělivost :wink: :wink: :wink:

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 10.06.09 12:22

Ahoj, proc ostuda?? :wink: :wink:
Nas malej dodnes sam z lahvicky proste nepije, kdyz mu ji dam do ruky (mame Avent lahvicku + drzatka + nekapaci pitko Avent), tak si trosku cucne, ale spis s tim blbne. Protoze pije hrozne malo, radsi mu to drzim naklonene sama a to se milostive napije :roll:
Brcko ani nic jineho nezkousim, protoze na to zatim nemam nervy :lol: Jedine, z ceho rad pije, je muj hrnek, jak tam mam caj, tak to otvira pusu pekne, sice mu to tece vsude kolem, ale aspon neco vypije :lol:
Proste casem se to nejak spravi, alespon doufam, vsak nebudu mu lahvicku drzet u pusy do puberty, nee? :P :P

Abra
Kelišová 7269 příspěvků 10.06.09 12:28

Ahojky tak to jsme na tom podobně malá mi pije jen z lahvičky AVENT a to jen v leže málokdy si jí nakloní ve stoje …hrníčků různých druhů mám doma plnou skřínku a ani jeden nevyhovuje takže lítám pořád s hrnkem obyč a podávám pití ted už jí to celkem jde ale začátky byly děsný neustále politá :lol: takže držím palce a pevné nervy :D

Abra
Kelišová 7269 příspěvků 10.06.09 12:30

jo a taky mi pije z těch flašek od vody rajec nebo jupík s tím cucáčkem,tak to můžeš taky vyzkoušet :wink:

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 10.06.09 13:24

To snad není ostuda ve 13 měsících, ne? Když jí ho budeš přidržovat nahnutý, sama časem pochopí, jak způsobit, aby to teklo. Hlavně neinvestuj do dalšího drahého hrnečku, výsledek by byl asi stejný. Můžeš ale zkusit třeba tu lahev od Jupíku, dost dětí se na to chytá, a když to nevyjde, finančně neutrpíš :D

Abra
Kelišová 7269 příspěvků 10.06.09 13:41

Gama dávám ti za pravdu já právě nakoupila všemožný hrnky a vysledek nulový pak se chytla právě na tu flanděru od jupíka tak mě málem omejvali když jsem se snažila koupit to nejlepší a pak mi pije za 11kč tolik stojí to pití v jupíkovi :roll:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 10.06.09 14:40

spíš než nový hrníček bych ji držela a nakláněla hrníček/flašku, ukazovala, kdy to teče. brzy sama pochopí, jak se napít.
ten s brček je blbej, tam musí vědět, že sát, protože naopak když nakloní, neteče…
my teda máme NUK first choice učící hrníček s krtkem (jako všechno :)), má to silikonovou savičku - pítko. teče víc než dudlík.

a pak jednou jsme zapomněli na chalupě všechny lahve :? , koupila sjem mu lahev z DM, tu obyčejnou, za 40kč, k tomu dudlík na kaši a od té doby pije litr denně 8O

a jo, to pítko rajec/matonni sport taky vede. jenže on chce vojta sám a občas si drcne tu krytku do oka :?

kadlina
Neúnavná pisatelka 17203 příspěvků 10.06.09 15:04

Já jsem tenhle problém řešila v 6měs., když jsem začala přidávat příkrmy. Bohužel dcera nechtěla pít ani z lahvičky, z ničeho, leda po lžičkách. Pak jsme jeli pro ohrádku a tam mi poradili hrníček Avent s měkčí násoskou a je fakt, že na tohle se dcera chytla a po krátké době zvládla pít i z lahvičky a hrníčku Nuk.

ave
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 11.06.09 09:48

Taeki, malý je ještě o měsíc starší a pořád pije z flašky. Pije rád a hodně, ale žádný hrneček, flašku Rajec prostě nic. Všechno bojkotuje, max. si s tím chvilku hraje, ale on by se radši celý den nenapil, než z něčeho jiného než je flaška. Od narození používám Avent a když jsem mu tam strčila jinou savičku, tak ani to potvůrka nechtěl. Tak a teď „babo“ raď.

taeki
Povídálka 13 příspěvků 11.06.09 09:58
děkuju

Holky, děkuju za odpovědi.Do hrníčků už investovat nebudu, máme jich dost.Zkusím toho Jupíka a uvidíme 8)

taeki
Povídálka 13 příspěvků 14.06.09 20:30
tak nic

Holky, tak nic.Ani rajec, ani jupík a ani nějakej další džus.Mě už asi fakt omejou.

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 14.06.09 20:39

Tak se nenervuj a nakláněj jí ho. Buď ráda, že aspoň nějak pije. Viděla jsem teď holčičku 23M a pije stále z kojenecké láhve. A divně jsem se na ní nekoukala. My máme zase zpoždění v jiných věcech, no. Však ona na to jednou přijde, až bude chtít dělat všechno SAMA. Nebo to třeba uvidí u jiného dítěte, nebo bude hrneček v dosahu, ale nakláněč ne… Podle mě to fakt ostuda není.

taeki
Povídálka 13 příspěvků 15.06.09 14:13
hrneček

tak byla raději celý den žízní než aby se napila z hrnku nebo jupíka a pak jsem to nevydržela a dala jí normálně flašku a vyzunkla ji celou.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >