Jaký lehký kočárek do terénu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9196
22.9.14 15:51

@Eliskaxox to je bozi :pankac: moc se mi ta kombinace libi..na tu korbicku potrebuju nejake adaptery? nebo pasuje ten typ z Concordu? Jsi moc hodna :hug:
A ta korbicka od concordu neni dobra?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9196
22.9.14 16:12

Nasla jsem tuhle korbicku, ale nevim, jestli by pasovala

http://www.sbazar.cz/…012-jedna-se

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5363
22.9.14 16:24

@Allisenka ne prave ze od roku 2007 jsou bezadapterove takze jen vezmes a jednoduse nacvaknes a ta original je taky pekna, ale je mala ma jen 68 cm na dylku takze pokud cekas mimi v obdobi listopad az leden tak ne. Pokud cekas mimi unor a dal tak klidne. Protoze na leto pak muze jit mimco klidne do sportaku. Je taky uzci ale 3 cm od dna je stejne siroka jako jiny kocarky, takze ja maleho trochu vypodlozim a je to. Nebo shanej korbicku scout ta je dlouha a siroka dost. Navic se da slozit do male kostky, pokud potrebujes treba misto v aute na cestach.
Ta korbicka co mas v odkaze je to same co ta original sleeper, je mensi a uzci ale da se poutat do auta misto autosedacky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5363
22.9.14 16:27

Takhle je to original seda kolekce 2013

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7974
22.9.14 17:08

@Eliskaxox Wanderer má záda jen 49, Fusion 58. Ale Wanderer má zase delší podnožku a světlá výška bude díky té lepší boudě taky k těm 60. To už jsem neměřila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9196
22.9.14 17:14

@Eliskaxox krasny kocar :srdce: mimco cekam v pulce unora, takze by to melo byt v pohode..fusak bude treba asi jen chvili :think: a jak je to u Wandereru u sportaku? delka operky, sirka..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5363
22.9.14 18:10

@Allisenka za chvili to pujdu zmerit ale je obri :) takhle velkej sportak jsem jeste nevidela a to ma svagrova cam cortinu a ta je taky velika

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5363
22.9.14 18:17

Tak ja operku namerila 50,sedak 26 a misto pro nohy 27 takze celkem 103 cm

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12651
22.9.14 21:04
@Allisenka píše:
Tak ted mi padl do oka kocarek znacky Emmaljunga :mrgreen: ale ta cena 8o

No ten rozhodně lehký nebude.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9196
22.9.14 21:17

@jessikka konstrukce ma 6kg..je nejlehci..ale tezko k sehnani..ten concord me zaujal.je i hezky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9196
22.9.14 21:18

@Eliskaxox no,dobre rozmery, ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5363
22.9.14 21:32

@Allisenka Tak urcite :) muj 2 lety synovec ma 83 cm takze v tomhle kocarku by mel jeste obri rezervu :) maly pujde do sporkaku kdyz bude mit cca 62 az 65 cm takze tam bude mit skoro pul metru mista :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9196
22.9.14 21:35

@Eliskaxox musim si to predstavit..jdu hledat metr :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
135
25.9.14 00:13

Ahoj, Wanderer je fajn kočárek, má ho kamarádka. Ale spíš než korbičku bych koupila vložnou tašku(http://www.ondalek.cz/…vlozna-taska), přijde mi praktičtější na přenášení. Je mnohem lehčí, než korbička, takže si miminko s sebou vezmeš lehce kamkoli(schodů je všude fakt plno). Já jsem to tak měla v pravěku u první dcerky a byl to ten nejlepší krok.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9196
25.9.14 09:12

@Rowena dekuji za radu :) i nad tim premyslim :palec: Ale chci mit mimco v zime dobre kryte..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala