Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Ahoj holky, nemáte někdo vyzkoušené nějaké skaty k S4ce? Mám asi vysoký nároky. Potřebuju aby byl stabilní a dost veliký. Jo a taky aby se dobře sundaval, protože při každým návratu domů potáhnu kočár po schodech
. Dík za každý tip ![]()
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!