Jaký terénní kočárek, aby dítě koukalo na mě?

635
15.6.21 20:58

Jaký terénní kočárek, aby dítě koukalo na mě?

Hezký den,
prosím o doporučení kočárku s požadavky:

• sporťák s možností dokoupení korby, nebo dobrá dvojkombinace
  • odpružený, aby zvládl i něco jiného než hladký asfalt a aby to nebyl kostitřas
  • aby se sporťák dal otočit po i proti směru jízdy
  • rozumně lehký pokud možno
  • cena ideálně do 12k, ale když nás nadchne, připlatíme

Zaujaly nás Joie Mytrax Flex, Britax B Motion, ale ani jeden neumí otočení sporťáku. Teď máme Valco Ultra trend a ten zas splňuje všechno kromě toho odpružení :?

Díky za rady a tipy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1947
15.6.21 21:03

My máme bebetto vulcano a mě přijde, že to splňuje všechno, akorát nevím, jestli se ještě dělá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25025
15.6.21 21:04

Obě děti vydržely ve sporťáku proti směru jízdy mesic. Pak je čumět na rodiče přestalo bavit, mladší dokonce stropila na výletě takový vyrval, že jsme ji tu sedačku otočili lehce neplánovaně hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
15.6.21 21:10

Máme tento: https://www.slune-cz.cz/…damex-vicco/?…

Jsme naprosto spokojeni, dcera je narozená na konci listopadu byl s námi tedy celou zimu ve sněhu úplně v pohodě, takže to beru že zvládne i nějaký terén. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
15.6.21 21:17

Mám Expander Exeo, zatím nevyzkoušen v terénu, ale myslím, že by měl splňovat vše, co píšeš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25025
15.6.21 21:24

Jinak já jsem pro klasickou houpaci čtyřkolku. S tím projedes všechno s maximálním komfortem pro dítě i vozici osobu - les, pole, kočičí hlavy, rašeliniště, seskaces s tím schody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
15.6.21 21:26

@Le_lenaz díky, jste spokojení i se sporťákem? Často čtu, že tyhle dvojkombinace mají vychytané korby, ale sporťák není ono a lidi kupují sporťák zvlášť

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
15.6.21 21:30

@Svistice syn je čelem ke mně ještě ve 20 měsících, vyhovuje nám to, tak mám tu otočnost jako prioritu. Asi měsíc chtěl jezdit opačně, tak jezdil, ale pak to zas přešlo.

Houpací kočár by se mi líbil, ale potřebuju něco ovladatelné jednou rukou (kvůli handicapu) a to se obávám, že tyhle bez otočných koleček nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
15.6.21 21:30

@aanysek

Se sporťákem jsme spokojeni. Teda byli. Už ho rok nepoužíváme, dcera začala chodit v 9. měsíci takže pak v kočárku být moc dlouho nechtěla. Ale používali jsme ho často, do ZOO, na výlety, často v něm na procházkách usínala. Nevím co si mám přesně představit pod tím jestli jsme spokojeni, co přesně by mělo chybět abychom spokojeni nebyli. Za mě byl v pohodě. :) Máme k němu i vajíčko do auta s adaptéry a taky v pohodě. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
15.6.21 21:32

@aanysek

Jinak korba opravdu parádní, velká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25025
15.6.21 21:37

@aanysek Ovladatelné jednou rukou jsou. Tlačila jsem ho pravidelně s miminem naložený nákupem domu do kopce, na krku mi seděl dvouletaka v ruce jsem nesla plastovou motorku nebo jsem pak za sebou táhla dítě na prádelní šňůře na odrážedle. :mrgreen: S bugaboo, co měla příbuzná, jsem se nadrela podstatně víc.
Ale neotoci se na fleku, je potreba prizvednout predni kolečka zatlačením na madlo a pak až točit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12659
15.6.21 21:42

@aanysek
Podle me jsou fakt dobre terenni joggery, ale ty jdou vzdy celem dopredu. Treba by to prcek v pohode dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2949
15.6.21 22:14

Z druhy ruky Thule, Cybex priam, bugaboo Fox. Lepsi nez levnou polskou herku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1847
16.6.21 07:39

https://www.babyplace.cz/…port-m-type/

Máme Anex M type a jsme hodně spokojeni. Jezdíme s tím po městě tak i v lese. Dcera bude mít brzo 16 měsíců a jezdíme po směru jízdy tak i v protisměru jízdy :) když usíná tak chce být otočená stranou ke mě.. když nespi (tak cca měsíc jezdí po směru jízdy, předtím nechtěla)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat