Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
ahojky mám takový trapný dotaz
vyprala jsem potahy na autosedačce jen nevim jak jí dát dohromady … resp. ten spodní díl co je uvnitř ten oranžový nevim jak upevnit.. jsou tam sucháče a já nevim kam s nimi.. kam je uchytit.. jestli k polystyrenu nebo někam jinam. Měla jsem ten kus vyndanej a teď nevím kam a jak s ním
poradíte některá která jí máte? případně vyfotíte?
díky předem moc
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!