Jané tříkolka

6
19.1.05 09:14

Jané tříkolka

Ahojky,
rada bych se zeptala jestli mate nekdo zkusenost s kocarky s tremi kolami konkretne JAné.Chci si poridit sportat male je ted 8 mesicu a prestava se do hlubokeho kocarku vejit.Hledala jsem na netu i v obchodech a libil se mi docela Apollo - Cam je opravdu lehky ma cca 8 kg a je i pekny stoji cca 3000,– no jak kde.Nejsem si,ale jista kdyz je za tyhle penize jestli i vydrzi alespon 2 roky.Vcera jsem byla v jednom obchode a tam mi doporucili Jane-Powertrack, ktery je samozrejme o hodne drazsi,ale je dokonce lehci nez predchozi golfky.U Jane me akorat desi ty 3 kolecka ,
nevim jak se stim jezdi treba z chodniku jestli se to neprevraci a jestli neni moc dlouhy.Jinak se mi moc libil, protoze je hodne prostorny o proti jinym kocarkum.S kocarkem budu jezdit prevazne po Praze a o vikundu na chalupe ,tak nevim pro co se rozhodnout :roll: .
Napiste mi prosim vase zkusenosti.
diky MArketa a Barca 8 m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
19.1.05 09:39

No pokud budes o vikendu jezdit na chalupe, tak bych ti doporucila spis trojkolku nez golfky. Trojkolky jsou vhodne prave do terenu - maji velka nafukovaci kola oproti malickym plastovym kolum, ktere maji golfky. Jinak jezdeni s trojkolkou se bat nemusis. To, ze je nestabilni mi vzdycky tvrdily akorat maminky s klasickym ctyrkolovym kocarkem. My od narozeni jezdily s trojkolko od Quinny a ted ji do meste a MHD kombinujeme s golfkama Espresso. Take jsem mela kvuli lehkosti zalusk na Jane, ale nevyhovovala mi
neotocna sport.verze a taky to, ze se na konstrukci nedala na:,–(it autosedacka MaxiCosi. Pokud bych mela uz vetsi dite tak nevaham a do Jane prave kvuli lehkosti jdu :)

• Nahlásit
  • Citovat
8
19.1.05 09:50

Ahoj,
kocarek od Jane mame a jsem s nim spokojena. Meli jsme i hluboukou korbicku, do ktere se mi kluk vesel do 4 mesiců, ale byla dobra, protoze ve sportaku bych ho vozit nemohla. Jedine co mi trochu vadi, je ze sportovni verze je trochu vic obnazena a neni to moc do nasi zimy. Delaji ten kocar Spanele a je to videt. Nevim jestli ted uz na to delaji nanoznik, ale pred pul rokem ho nedelali a tak jsem si musela do sportaku provizorne dat teplejsi poklop z korbicky, ktery se tam nastesti vesel a vypada to jakoby to k tomu patrilo. Jinak s trikolkou se mi jezdi dobre, protoze jsem jiny kocar nevyzkousela, ale na tu chatu bych ti taky doporucovala tri kolecka a sportovnejsi kocarek. Horsi je to na sjezdech pro kocarky, ale vetsinou jsou uz u toho sjezdy pro vozickare nebo ti ho nekdo pomuze snest. Kocarek je krasne lehky, i docela prostorny. Je tam trochu mensi kosik na veci, ale na to se da zvyknout, protoze stejne na vetsi nakupy jezdime do supermarketů.
Mej se hezky Edik + Domca (6m)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.1.05 11:50

taky bych doporucovala trojkolku i na to jezdeni po Praze. Co si budem povidat - na kostkach jsou i sebelepsi golfky furt jen kostitrasky. Pokud je ta trojkolka stejne lehka nebo lehci nez golfky, tak bych vubec nevahala a sla do ni.

• Nahlásit
  • Citovat
830
19.1.05 16:17

Ahoj,

jen na upřesněnou, ten zmiňovaný kočárek Cam Apollo není zas taková vejtřaska, jako jiný golfáče, aspoň pokud můžu usuzovat z „prodloužené“ verze - máme sourozenecký kočár Cam Trolley. Kola jsou docela velká, zadní 23cm a přední 20cm a na to, že nejsou nafukovací, jsou skutečně dobře odpružený a platila jsem za něj asi 6600,– (za takovou cenu prodávali bazarový jiných značek :roll: ).

S trojkolkou jsem taky jezdila (ABC Design), takže můžu porovnávat. Taky se mi s ní jezdilo dobře, nemohla jsem si na ni stěžovat, takže záleží na vkusu a zcela jistě na finanční situaci, já už bych si drahej kočár asi nekupovala, je pak problém ho prodat aspoň za polovinu pořizovací ceny, ikdyž je zachovalej.

Toť můj názor a moje zkušenost
Ahoj Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
27.1.05 20:04

Ahoj,

připojuji se k Markétě, sháním sporťák a zatím nevím, jestli jít do klasickcých golfáčů nebo do trojkolky. Líbí se mi JANÉ POWERTRACK nebo SLALOM, ale bohužel se mi nedaří je vidět „naživo“. V Plzni je nikde nemají, nebo alespoň nevím kde. Na netu jsem také viděla Asahi Typhoon, je ale poměrně dost drahý. Jezdíme převážně v terénu a občas manžel chodí s kočárkem i běhat :D , tak to by asi s golfáčema nešlo…nevím teda jestli to ještě budeme praktikovat, s mimčem to šlo :roll: .

Máte někdo zkušenosti s JANÉ nebo ASAHI, jaký je rozdíl v POWERTRACK nebo SLALOM? Nemám totiž ani žádný prospekt a na stránkách výrobce je pouze obrázek a žádný další údaje tam nejsou.

Dík
Sendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
27.1.05 20:11

Ahoj Katko,
prosim te, zaujalo me tom,ze mas ten sourozenecky kocar od CAMu, taky se mi libi, ale nevidela jsem ho nazivo a mam obavy, ze je moc maly. Ma to zadni sedatko polohovani nozicek? Vejde se dozadu taska pro miminko? Budu mit chlapecky od sebe 20 mesicu.

Diky moc
Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
27.1.05 20:31

Ahoj mamky,
asi před 4 měsíci jsme taky řešili koupi sporťáku a trojkolka od JANE mě podle obrázku nadchla (nevím ale, jestli je to tenhle ty, co psala Markéta, to už si nepamatuju). Na živo jsem byla hooodně zklamaná - nepolohovací nožičky, nepřeklápěcí rukojeť a systém skládání (to přední kolečko do boudičky, tam kde má pak ležet mimi). Tak jsem pak koupili čtyřkolku.
Přeju dobrou volbu a trpělivost. Ať seženete co chcete a nemusíte slevovat ze svých představ.
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
27.1.05 21:55

Martino,

mě teda malý nepřijde, dokud bylo mimčo malý, tak se mi v tom ztrácel :lol: . Já jsem teda neměla tašku na mimi, protože byl květen (docela teplo) a synkovi byly už 2 měsíce, takže zas takovej prťousek nebyl, ale jedna mamina tu tašku na mimi má (má stejný kočár), takže v tom problém nebude.

Bohužel nemá polohování ani zadních ani předních nožiček, ale nezdá se mi, že by tím synkové trpěli. Teď už je vozím na střídačku, podle toho, který „asi“ bude spát, ten jde dozadu.

Ale jestli jsi z Prahy, tak se můžem sejít a můžeš ho omrknout na živo, jestli budeš mít zájem, napiš mi mejl nebo soukromou zprávu.

Ahoj Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.3.05 19:28

můžu se zeptat, co máte jane tříkolku, opravu je tak lehká (cca 8kg)? zvednete jí do autobusu, po schodech jako golfky?
díky alice

• Nahlásit
  • Citovat
70
5.3.05 08:03

Ahoj, my mame Jane trojkolku a jsme s ni moc spokojeny, hlavne je lehka a lehce slozitelna, takze kdyz clovek jezdi autem, zabere mu asi 1 ninutu kocarek rozlozit a slozit. Co povazuju za nevyhodu je rukojet, ktera se neda preklopit.S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
5.3.05 09:37

Ahoj,

plně souhlasím se Simonou, je opravdu perfektní - jízdní vlasnosti super, skládání, prostor pro mimi, zateplení…vše kromě přehazovací rukojeti. Ale to se dá zvládnout. Máme ale Jané Slalom. Jané powertrack nemá již zmíněné polohování nohou. Při skládání nám kolečno v žádném případě nezasahuje do míst, kde leží mimi.

Sendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
5.3.05 11:24

Ahoj Sendy, prosím tě, můžeš napsat, jak velká je u Slalomu ložná plocha ( šířka a délka )? DÍKY :P
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
5.3.05 16:19

Ahoj,

vazne uvazuji o koupi kocarku Jane Slalom. Webove stranky vyrobce jsou www.jane.es - jsou ve spanelstine, takze pokud neumite zrovna spanelsky jako ja, tak nam nezbyva nez hledat, ale je tam. Myslim, ze i s rozmery.

Jinak jsem se na nej byla podivat v Koline. Internetove stranky obchodu - www.kocarky.cz. Pan prodavac byl velmi ochotny, ukazal nam i jine, ale Jane Slalom u mne vede.

Nevite nektera o obchode v Praze, kde jej maji?

Diky Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
832
5.3.05 21:02

Ahojda prdelky! :-)
Tahle diskuze je super, protože Jané slalom považuji za ten nejlepší kočárek :D
Jenom řeším jeden problém, se kterým si nevím rady. Kočárek budu asi dost tahat, takže potřebuji, aby byl lehký! Janéčko to splňuje, ale.....korba je trochu těžší a přijde mi i zbytečná. Má některá z vás zkušenosti nebo uvažuje o koupi jenom sporťáku? Má polohovatelné nožičky, takže jde sklopit do roviny. Slyšela jsem, že to některý ženský využívají, tak bych ráda narazila na některou,která ty zkušenosti má :P
Nevýhodou je, že Jané nemá ty vnitřní tašky. Údajně se do toho dá ale koupit i univerzálka…tak nevím. Mám termín v polovině května, takže už bude snad teplo! Nechci si připadat jako krkavčí matka, když mu nekoupím korbičku :( , tak mi prosím poraďte!
Díky
pa,pa
Piki+ plaváček Miki 30+1tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama