Javorový sirup+soda ničí rakovinu?

17.1.14 12:20

Javorový sirup+soda

Ahoj holky, dočetla jsem se že javorový sirup s jedlou sodou ničí rakovinu v jakémkoli stádiu. Nemáte s tímto zkušenosti, nebo neznáte někoho kdo by toto užíval a jak dopadl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4143
17.1.14 12:24

Zkušenosti nemám, ale kdyby to bylo takhle jednoduché :? tak by to nedopadalo tak jak dopadá. Mrzí mě to, ale něco takového považuji za nesmysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jitka1976
17.1.14 12:25

Myslím, že blbost…ale chápu, tonoucí se stébla chytá…spíš si přečti TOHLE…je to pár dní starý článek:
http://www.novinky.cz/…-mysich.html

• Citovat
  • Nahlásit
31693
17.1.14 12:30

Určitě to enní tak, že by to člověk pil, a bude vyléčený. ovšem ani tím nic nezkazí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.1.14 12:33

@Jitka1976 Zajímavý článek, kéž kdyby už něco našli na rakovinu…ale než to dají do oběhu, bude zřejmě pozdě :(.Možná to je blbost, ale často to čtu kdekoli na netu a mají pro to docela dobré vysvětlení proč to funguje a zabírá, psali to odborníci. Možná o tomto receptu lidi prostě nevědí, možná nevěří…nevím. Proto jsem chtěla vědět zda nemáte některá s tímto zkušenost. Nejde tedy o mě ale o osobu mě velmi blízkou, tak hledám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.1.14 12:34

@slavuska1 Za zkoušku člověk asi nic nedá, nic špatného v tom sirupu ani sodě není tak proč to asi nezkusit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2008
17.1.14 12:48

Ja o te sode se sirupem taky cetla. Prislo mi to, ze to musi fungovat, je to o kyselem a zasaditem prostredi v tele. Zkouseli jsme to, ale nepomohlo, u nas uz to bylo hodne spatne :,(
Ale nadeje umira posledni.. mozna, kdyby jsme zacali driv, ale to je jen kdyby..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jitka1976
17.1.14 12:50
@ježourek x.x.x píše:
@Jitka1976 Zajímavý článek, kéž kdyby už něco našli na rakovinu…ale než to dají do oběhu, bude zřejmě pozdě :(.Možná to je blbost, ale často to čtu kdekoli na netu a mají pro to docela dobré vysvětlení proč to funguje a zabírá, psali to odborníci. Možná o tomto receptu lidi prostě nevědí, možná nevěří…nevím. Proto jsem chtěla vědět zda nemáte některá s tímto zkušenost. Nejde tedy o mě ale o osobu mě velmi blízkou, tak hledám…

Testují na myších…ale musí to testovat i na lidech, že jo? ;) Já jsem taky v rámci studijní léčby „pokusná myš“…na jinou nemoc, méně závažnou (neumírá se na ní), ale zatím nevyléčitelnou…léky, které beru, prošli testy na zvířatech a než půjdou do oběhu mezi lidi, musí je otestovat dobrovolníci, kteří tu nemoc taky mají…zkus popátrat v tomhle směru…ono to opravdu může ještě pár let trvat, než to pustí do oběhu…ale musí to testovat na lidech…na dobrovolnících.

• Citovat
  • Nahlásit
2414
17.1.14 14:26

Neznam, ale „poradim“ merunkove jadra - tedy predevsim obsazeny vitamin B17.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.1.14 21:56

@fialka06 To je mi líto, ale pravda, dokud člověk žije, stále je tu nějaká naděje, tak nezbývá asi než doufat a věřit že to bude zase dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
4.6.14 18:23

Vlastní zkušennost

Sledujte:
květen 2014 nahmatán útvar - preventivně zahájila užívání sody s sirupem
25 květen mammo - karcinom s uzlinou.
biopsie o pět dní později, utvar zmizel, zůstaly mikrokalcifikace
mikrokalcifikace pozitivní hraničně
krev negativní, uzlina se zmenšila o třetinu.
přesto návrh na odstranění prsu (lékaří nevěří na sirup se sodou..)
svoláno konsilium na příští týden…musím stihnout vyčistit od mikrokalcifikací a budu trvat na místo operace na znovu vyšetření. Utvar zmizel po cca 5 dnech užívání sirupu se sodou, chutná mi, tělo si o to přímo říká…držte mi pěsti :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rokris
4.6.14 18:26
@bronika píše:
Sledujte:
květen 2014 nahmatán útvar - preventivně zahájila užívání sody s sirupem
25 květen mammo - karcinom s uzlinou.
biopsie o pět dní později, utvar zmizel, zůstaly mikrokalcifikace
mikrokalcifikace pozitivní hraničně
krev negativní, uzlina se zmenšila o třetinu.
přesto návrh na odstranění prsu (lékaří nevěří na sirup se sodou..)
svoláno konsilium na příští týden…musím stihnout vyčistit od mikrokalcifikací a budu trvat na místo operace na znovu vyšetření. Utvar zmizel po cca 5 dnech užívání sirupu se sodou, chutná mi, tělo si o to přímo říká…držte mi pěsti :mavam:

Jsem tu a DRŽÍM. :hug: :hug: :)

• Citovat
  • Nahlásit
5.6.14 07:14

@bronika Držím pěsti ať to dopadne co nejlépe :hug:.Mohu se zeptat, jak dlouho může být jav. sirup namíchaný se sodou? Co když je v lahvi smíchaný půl roku, stane se tomu něco nebo se dá užívat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5165
5.6.14 08:35

@bronika
Podle mamografu nikdo nepozná, o jakou lézi se jedná. Pokud hovoříme o nádorech prsu, tak je to problematika poměrně rozsáhlá. Jednak může jít o cystickou mastopatii (fibrocystická nemoc prsu), hyperplastickou jizvu, adenomy (duktální, lobulární, laktující, pleiomorfní, apokrinní), vlastní karcinomy (zejména invazivní duktální a lobulární karcinom; prvně jmenovaný i u mužské části populace), mezenchymové nádory (lipom, liposarkom, leiomyom, leiomyosarkom, fibrom, fibrosarkom, hemangiom,…) a nakonec nádory smíšené (fibroadenom a cystosarcoma phyllodes). Bylo by to krásné, kdyby to tak fungovalo, kde je vůle, tam je cesta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
5.6.14 09:38

Ježourku, já si dělám každou dávku (3 velké lžíce sirupu + 1 velká lžíce sody) vždy čerstvou. Míchám tuto směs na KERAMICKÉ pánvi (nějak nemusím teflon, ne vždy bez škrábanců-tudíž škodlivý) a to pevnou stěrkou na těsto na nejmírnějším ohni 30 vteřin, pak míchám a míchám bez ohně do zhoustnutí(je to jako med)
:mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama