Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@Janča6 Býval, ale teď už je zatavenej. Nebo aspoň byl na pikau, co jsem viděla předloni ![]()
@Ba-stet píše:
@Janča6 Býval, ale teď už je zatavenej. Nebo aspoň byl na pikau, co jsem viděla předloni
Ahaaa, tak to je mozny.
@Ba-stet píše:
@JiříkMazlík To mě taky napadlo, ale ten už je myslím zatavenej (i ten vršek, na ten jsem si nevzpomněla), takže by to pak ustřihla
I tak to pujde blbe, rozhodne hur nez z normalni plechovky.