Jde zrušit očkování Rotarixem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bibi2233
Kecalka 437 příspěvků 1 inzerát 21.03.18 14:20
Jde zrušit očkování Rotarixem?

Chtěla jsem se zeptat, jestli se Rotarix očkovací látka jako nepovinné očkování speciálně objednává lékařem nebo ji tam mají běžně v ordinaci? U druhého syna jsem byla nejdřív rozhodnutá, že bych ho naočkovala, tak jsme domluvili datum na pátek, ale teď o tom pořád čtu a jsem dost nalomená ho nakonec nedat. Ale nevím, jestli když bych tam zavolala, že už ho nechci, jestli by s tím nebyl nakonec problém, že to speciálně objednali a že to odvolávám příliš pozdě? Já nevím, u prvního syna jsme dali jenom povinné očkování, a teď se nějak nemůžu rozhodnout.

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18533 příspěvků 21.03.18 14:24

Neočkuje se to, pije se to. Jestli půjde brzy mezi děti, nebo do jeslí, proč ne, jinak mi to přijde zbytečné. Jak to má tvoje doktorka nevím, to se musíš zeptat jí a nejlíp zavolat předem.

marketak5
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 21.03.18 14:24

Urcite to po tobe nemuze chtit zaplatit. Ja myslim, ze to maji bezne a i kdyby ne, tak to da nekomu jinemu. Ja u prvniho dala a druhemu uz ne :) doufamm, ze jsem udelala dobre. drzim palce. Kdyz budes rozhodnuta, proti tobe dokrorka jit nemuze.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 21.03.18 14:25

Já jsem dr. musela předem zavolat, aby tam očkovací látku měli. Ale podle mě není problém když se rozhodneš na poslední chvíli nedat, můžou ji použít pro další dítě

bibi2233
Kecalka 437 příspěvků 1 inzerát 21.03.18 14:28

My to chtěli očkovat kvůli staršímu synovi, že kdyby přinesl něco ze školky, aby byl mladší chráněný. Ale teď jsem na vážkách, že je to přeci jen živá vakcína.

pikola
Neúnavná pisatelka 18533 příspěvků 21.03.18 14:31
@bibi2233 píše:
My to chtěli očkovat kvůli staršímu synovi, že kdyby přinesl něco ze školky, aby byl mladší chráněný. Ale teď jsem na vážkách, že je to přeci jen živá vakcína.

To si musíš zvolit sama, v tom ti nikdo neporadí. Já to dala, ale nežili jsme v čechách a děti chodí brzy do jeslí. Ale já nejsem žádný odpůrce očkování.

Janli
Závislačka 4645 příspěvků 21.03.18 14:44

U nás se všechny vakcíny objednávají až přímo pro zájemce, rotarix jsem vyzvedávala v lékárně na recept. Záleží jak velkou základnu pacientů doktorka má. Raději tam předem zavolej.

hapolda
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 21.03.18 15:03

Ja bych nedavala. Starsi prinese ze skolky jiny tip a cely ockovani muze jit do kopru.

Ice79
Závislačka 2545 příspěvků 21.03.18 15:18

Můžeš se rozhodnout jak chceš a kdykoli chceš. Klidně i v ten dohodnutý den v ordinaci to pak můžeš odmítnout. Je to čistě tvá věc. Nikdo tě do ničeho nemůže nutit, ani kdyby toho objednali galon.

Reflex
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 21.03.18 23:30

V zájmu slušnosti zavolej co nejdřív a domluv se, jestli by to byl problém. Doufejme, že to dá dalšímu zájemci, dost pravděpodobně objednávala přímo pro tebe, když jsi projevila zájem.

bibi2233
Kecalka 437 příspěvků 1 inzerát 22.03.18 10:13

Tak se to vyřešilo, nakonec to očkování holt dáme, manžel na tom trvá.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama