Je malý mamánek?

Anonymní
5.12.20 10:02

Je malý mamanek?

Prosím vás, moje tchyně mi říka, ze můj syn (teprve 3 měsíce!) bude mamanek. Usuzuje z toho, ze v poslední době pokaždé když si ho vezme, tak se na ni začne mracit a plakat. Vezmu si ho já a uklidní se. To se opakovalo asi 4 dny po sobě a na to konto mi řekla, ze to bude peknej mamanek. Já teda nevim ale mám pocit, ze když je mimi takhle malinke tak mě proste potřebuje a je logické ze ho uklidnim když s nim trávim nejvíc času právě já. Nebo se mýlím a má pravdu ona? Určitě ze syna nechci vychovat zavislaka na mamince.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2250
5.12.20 10:11

A co řešíš? Každé miminko potřebuje svojí maminku a každé miminko má období,,mamánek,, to je úplně normální :nevim: Řeči tchyně pusť jednim uchem tam a druhým ven.
Můj syn je totální mamánek a já jsem za to ráda ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12867
5.12.20 10:12
@Anonymní píše:
Prosím vás, moje tchyně mi říka, ze můj syn (teprve 3 měsíce!) bude mamanek. Usuzuje z toho, ze v poslední době pokaždé když si ho vezme, tak se na ni začne mracit a plakat. Vezmu si ho já a uklidní se. To se opakovalo asi 4 dny po sobě a na to konto mi řekla, ze to bude peknej mamanek. Já teda nevim ale mám pocit, ze když je mimi takhle malinke tak mě proste potřebuje a je logické ze ho uklidnim když s nim trávim nejvíc času právě já. Nebo se mýlím a má pravdu ona? Určitě ze syna nechci vychovat zavislaka na mamince.

Uzivej si miminko a reci ostatnich poustej jednim uchem tam a druhym ven. Mozna jsi jen babicku spatne pochopila :think: Vubec nad tim nepremyslej a tes se na Vanoce :mavam: :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1375
5.12.20 10:13

Dítě je normální, tchyně ne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2531
5.12.20 10:13

Ve 3 měsících je opravdu předčasné soudit, že bude mamánek. Tchýni asi mrzí, že si malého nemůže pochovat bez pláče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2368
5.12.20 10:17

Asi trosku zarli. ji rekni, ze v timti ceku je to naprosto normalni a ze je to proste obdobi, rozmazlena miminka neexistuji, jen ta, ktera maji milujici peci :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
5.12.20 10:21

Klid! Naše dcera od narození absolutně nedávala dotyk cizích lidí. Prostě když ji vzal do ruky kdokoli krom mě nebo manžela tak řvala klidně hodinu..
Teď jí jsou skoro 3 roky a mám pocit že se brzo odstěhuje :lol: Vidí cizího člověka, dá mu ruku a jde :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25415
5.12.20 10:26

A i kdyby byl mamanek, tak co? :roll: je to mimino. A tchýni na požádej, aby si takové rozumy nechala pro sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1589
5.12.20 10:28

Tchýní neřeš, přesně to stejné jsem měla s dcerou. Kdokoliv si ji vzal tak brečela. Od tchýně jsem slyšela tolikrát, že je rozmazlená, že to ani nespočítám :lol: Akorát teda pravda je, že naše malá je mamánek, protože byla opravdu uřvané děcko a tím pádem se k ní nikdo moc nechtěl přibližovat (krom manžela samozřejmě :mrgreen: ),ale ten byl pořád v práci takže je z malé dost zavislák, ale neřeším, ono se to se školkou snad trochu zlomí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6011
5.12.20 10:39

U tak malýho miminka je to normalni. Některým je jedno u koho jsou, ale většina je fixovana na mámu. Vždyť byla 9 měsíců u mámy v bříšku v bezpečí a teď je na světě chvíli kdy je vše novy a neznámý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
5.12.20 10:53
@Anonymní píše:

Jeeeee tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama :mrgreen: :mrgreen: moje tchyně o syna (čtyři měsíce) nemá zájem, viděla ho dvakrát, protože je kluk a holčičky jsou lepší, takže každý týden jezdí radši ke své dceři, která má sedmi měsíční holčičku, ale dítě, syn, jejího syna je prostě nějak menecenny :pocitac: :poblion: za tenhle názor bych blila, ale to je fuk. Když jsme byli přát, tak jsme ho u nich položili na gauč, abychom ho svekli z kombinézy a ona se nad něj nahnula a on začal natahovat… (chapej, pro něj tedy cizí člověk, cizí hlas, cizí prostředí…) a okomentovala mi to, no jo, mamanek hned fňuka. Prostě nevím, co čekala. Ale mrzelo mě to. My tam jedeme s dary, jsem milá a zase slyším kecy. Bože není to desetiletý kluk prilepemy na me sukni, ale malinké miminko! Kdyby měla zájem o vnuka jako o vnučku, tak si na ni zvyká a je to lepší a lepší, ale nemá a já se po čtyřech měsících už nehodlám vnucovat, posílat fotky a kontaktovat ji, že by ji vnouček rád viděl, když má vždycky něco lepšího na práci nebo jet radši k holčičce než chlapeckovi. A pak poslouchám, jaký je mamanek. No, snad nebude, ale pokud ano, tak to bude tím, že holt já žádné hlídání nemám :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3849
5.12.20 11:01

Je to MIMINKO! Každé miminko potřebuje mámu - máma je nositelem všech jeho potřeb.
Prosím tě, hlavně si takové blbé řeči neber k srdci, a to tak že vůbec!
Miminko je úplně normální. A tchyně holt zapomněla, že její miminka taky chtěly hlavně ji a myslela si, že teď z ní bude miminko stejně poprděné jako je ona z něho. No, nebude. Možná bude, ale časem, musí k tomu teprve dozrát.
Když bude kluk natahovat a držet se tvé sukně, když mu bude 7-10 let, budiž.
Ale říkat takové věci teď je zbytečné a hloupé.
Nenech se tím vůbec rozhodit. Dítko chovej a mazli dle jeho potřeb a nenech se vystrašit žárlivou tchyní, že z něj bude mamánek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
5.12.20 11:12

Jsou mu tři měsíce, je to normální. Dcera taky špatně reaguje na lidi, co nezná, i ve třech letech. A není to žádný mamánek, klidně stráví celý den i s přespáním u babiček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.20 11:19

Děkuji všem za komentare, já jsem si říkala, ze je to přece normální (zvlášť když je tak malinký), ale když mi to tchyně řekla asi po páté, tak mě to trochu nahlodalo. Přece jen je to moje první mimi a nemam s čím srovnávat.

• Citovat
  • Nahlásit
79
5.12.20 11:27

Ahoj, malý je mamánek až teď, v osmi měsících :mrgreen: Jako menšímu mu to bylo jedno, i jsem ho přes noc nechala hlídat babičkou. Teď jakmile nevidí maminku řve jako tur :roll: Nechala jsem ho hodinku u babičky když jsem potřebovala na nákup a on chudák celou hodinu prořval až se nemohl chudák skoro ani nadechnout. Vědět to, nikam nejdu. Prostě beru že je to období, obě babičky to taky chápou a já doufám, že to brzy přejde a budu moct s mužem vyrazit alespoň na večeři :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat