Je možné, že selhala antikoncepce?

Anonymní
28.1.20 21:15

Je možné ze selhala antikoncepce?

Ahojte holky, prosím o radu. Antikoncepci beru druhý měsic a nedostala jsem periodu. Sex proběhl i v týdnu kdy ji neberu ale to přece nevadí, první měsic v poradku. Sice se mi to muselo ustálit ale v pohodě a druhy měsic když jsem to měla dostat začala jsem špinit ale jen malinko a tak dvě hodiny, už to jsou čtyři dny a stále nic. Mám strach že antikoncepce selhala, je to možné? Nicméně má atazka zní, mohu jako krátké (2-3hodinove) špiněni počítat jako periodu? Předem dekuju :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21943
28.1.20 21:18
@Anonymní píše:
Ahojte holky, prosím o radu. Antikoncepci beru druhý měsic a nedostala jsem periodu. Sex proběhl i v týdnu kdy ji neberu ale to přece nevadí, první měsic v poradku. Sice se mi to muselo ustálit ale v pohodě a druhy měsic když jsem to měla dostat začala jsem špinit ale jen malinko a tak dvě hodiny, už to jsou čtyři dny a stále nic. Mám strach že antikoncepce selhala, je to možné? Nicméně má atazka zní, mohu jako krátké (2-3hodinove) špiněni počítat jako periodu? Předem dekuju :srdce:

Neni to perioda. Je to krvácení z vysazení. Může se stát, že ti MS skoro vymizí. Pokud ji bereš pravidelně, nezvracela jsi, neměla jsi průjem a antibiotika, měla bys být chráněna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.20 21:26

@Russet pravě ze jsem měla koliku takže jsem jsem prujmovala. Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
1940
28.1.20 21:29
@Anonymní píše:

Tak pokud si se nechranila i jinak tak můžeš být těhotná. To, ale neselhala antikoncepce, ale její uzivatelka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3107
28.1.20 21:37

U nekterych druhu antikoncepce se zadne krvaceni v pauze objevovat nemusi. A případně to neni menstruace jako takova, ale jenom krvaceni z vysazeni. I kratke spineni je ok. Ale jestli jsi mela prujem, tak je to jina..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12428
28.1.20 21:47
@Anonymní píše:

Pokud jsi se nechránila i jinak, pak těhotná být můžeš, ale není to chyba HA, ale toho, že sis dostatečně nenastudovala příbalový leták. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
608
29.1.20 08:57

Antikoncepce neselhala, selhala jsi ty. Znám celkem 2 ženské, které tvrdí, že jim selhala antikoncepce. Jedná měla ATB, druhá průjem. A obě byly stejně blbé, že si nedokázaly přečíst ani příbalový leták. No a každá má z toho „selhání antikoncepce“ prcka. Tak hodně štěstí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.20 09:01

Bud jste těhotná nebo to máte z antikoncepce rozházené. Udělejte si test ne? Když jste nemocná nejste chráněna plně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12428
29.1.20 10:26
@Froseth píše:
Antikoncepce neselhala, selhala jsi ty. Znám celkem 2 ženské, které tvrdí, že jim selhala antikoncepce. Jedná měla ATB, druhá průjem. A obě byly stejně blbé, že si nedokázaly přečíst ani příbalový leták. No a každá má z toho „selhání antikoncepce“ prcka. Tak hodně štěstí…

No a potom to vesele šíří, jak je za HA nespolehlivá. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
608
29.1.20 12:24

@P4ja Jo jo, jak to tady tak čtu, tak má HA účinnost tak 50 % :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 15:15

Selhání HA?

Ahoj, beru druhým měsícem kombinovanou HA. Začala jsem ji brát klasicky s prvním dnem měsíčků. Celý měsíc jsem neměla styk až teď v polovině druhýho platýčka. A ještě navíc šlo snad všechno ven :grinning: Beru ji přesně na minutu každý den ve stejnou dobu, jsem na to dost opatrná. Chybu jsem tedy žádnou neudělala. Ani jsem nebrala antibiotika ani jiné léky. Za 12 dní bych měla mít měsíčky z vysazení a asi třetí den mám takový nažloutlý hlen jako u ovulace. Občas přes den mi bývá divně od žaludku a trochu bolí hlava. Snad nemusím panikařit, že bych byla těhotná a HA selhala ne? Je možné, že by tělo vědělo, že má být ovulace i přes HA :D? Na test je brzo, tak jsem jen nervózní a chci se trochu uklidnit :) jsem plašan a nejradši bych si dělala testy po každém sexu. Antikoncepci se už dnes může věřit, když se bere správně že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.20 19:52

Nic není na 100% když příroda zavelí tak ji nic nezastaví :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie