Je možný že bude pozitivní těhotenský test?

Anonymní
13.10.20 13:52

Je možný že bude pozitivní?

Krásný den. S přítelem už se rok snažíme o druhé mimi a pořád nic. Teď mě už od pátku bolí břicho a prsa jako před ms. Ms měla přijít dnes ale nepřišla. Zkoušela jsem si teď dělat test a byl tam jen takový duch. Mám mít trochu naději a udělat test zase za pár dní jestli ms opravdu nepřijde. Přeci jen po roce už se chytám i toho stínu 😀 Děkuji za nějaké vaše zkušenosti 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16603
13.10.20 13:55

Ahoj, v první řadě si udělej klasický papírový test s citlivostí 10. A uvidíš. Pokud tam bude čárka, tak zopakuj za 2 dny. Pokud ne, tak pokud MS nedojde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16603
13.10.20 13:55

Ahoj, v první řadě si udělej klasický papírový test s citlivostí 10. A uvidíš. Pokud tam bude čárka, tak zopakuj za 2 dny. Pokud ne, tak pokud MS nedojde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9500
13.10.20 14:42

Zkus koupit mamatest, je levný a spolehlivý. Různě tu nakláním notebook a vůbec nevím, chvilkama mám pocit že i snad něco vidím, chvilkama že nic. Jinak pokud ms nedorazí samozřejmě zopakovat za 2 dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.20 14:46

Mám právě nějaký od Dr.Max. Ono mi přijde že na fotce to je vidět méně :lol: ale asi ještě počkám a pořídím ten mamatest a zase to zkusím jestli ms nepřijde. :)

• Citovat
  • Nahlásit
13.10.20 14:49

Něco tam vidět je :palec:. Zkus za dva dny, bude vidět víc. Přeji hodně štěstí. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
13.10.20 14:52

Já tam nic nevidím.
Počkejte do pátku a udělejte si další test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
13.10.20 15:11

Já tam něco vidím ale určitě kup jiný test, jak píšou holky (hlavně citlivost 10). Jinak mě se nejvíc osvědčil test clearblue.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
13.10.20 15:12

Já to tam vidím :palec: :potlesk:
Ale stejně bych si pro jistotu za pár dní udělala další :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
13.10.20 15:23

A já tam něco vidím. Být tebou buď kup mamatest a můžeš udělat test hned zítra ráno, nebo kup ten samý test co máš teď a testuje za ty dva dny. :) Páka je průkaznější, jak čárka sílí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.20 15:49

Děkuju moc za rady. Už jsem si objednala ten mamatest a jsem zvědavá :) pořád doufám, přeci jen po roce už by to chtělo když první se povedlo a ani to nebylo v plánu :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
13.10.20 18:52

Ahoj holky omlouvam se ze vztupuji do diskuze ale nechtela jsem zakládat novou diskuzi prosim dnes 32dc Ms nikdy Beru Gynprodyl podl3 doktorky vysadit az kdyz prijde Ms… vim ze se vzdy ma brat jen 10 dni.. podle mudr brat dal a jak do patku neprijde Ms.. pujdu na krev zkousela jsem test ted ale asi nic.. :(..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.10.20 18:54
:nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
13.10.20 20:16

@Snažilka270 já se na jednu stranu omlouvám, většinou spíš podpořím, ale na co se vlastně ptáte? Jasně negativní test, prostě musíte čekat, nebo se řídit instrukcemi doktorky ohledně brání léků :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.10.20 20:40

@Jessica4 ano no ja vim jen vsude ctu ze ms ma vzdy prijt az se prasky vysadi.. Tt negativni a pochybuji ze treba zitra bude pozitivni.. 32dc to uz by byl aspon duch?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama