Je pracovní pohovor vážným důvodem pro ÚP?

118
21.7.15 19:24

Je pracovní pohovor vážným důvodem pro úp

Ahojky!!! prosím Vás je pracovní pohovor vážným důvodem na omluvu na dostaveni se na úřad práce??? Přiznám se, že jsem na schůzku na úřadu i tak zapomněla…Ale kdybych si od potencionálního zaměstnavatele vyžádala papír a do 8 kalendářních dnů donesla na úřad práce vyřadí mě i tak??? Prosím pomozte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3791
21.7.15 19:27

Duvod to je, ale omlouva se predem. Zkusit to muzes, ale omlouvat se po osmi dnech mi prijde teda pozde. Uvidis co na to tva referentka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
21.7.15 19:30

@evill ne po osmi dnech, bylo to včera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3791
21.7.15 19:37
@PetraLili píše:
@evill ne po osmi dnech, bylo to včera.

tys psala o osmi dnech :). U nas se hlasi vse v den schuzky, v den podpisu smlouvy telefonicky nebo mailem a doklada se pozdeji. Hned rano ji zavolej, omluv se ji ze jsi byla na pohovoru a zapomnela se omluvit, jestli by byla tak hodna a dala ti novy termin a uvidis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
21.7.15 19:47

Měli by to omluvit, když doložíš potvrzení, žes tam byla.. ale určitě se jim ozvi co nejdřív a domluv se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
21.7.15 22:06

Děkuji Vám, já nevím celý měsíc o té schůzce doma mluvím a teď… No hrůza…v pátek jsem se domluvila, že v pondělí přijdu na pohovor… No a jak jsem byla nervózní, úřad se mi vykouril z hlavy… Achjooo… No uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama