Je přítelkyně těhotná?

Anonymní
5.5.21 13:59

Je přítelkyně těhotná? v2

Dobrý den, píšu tady už po druhé, psal jsem tady 10 dní zpátky, nevím jestli si vzpomináté, ale jsem ten kluk kterému se stala nehoda.
Chci se zeptat, je to už 10 dní od nehody (nechráněný styk), jak jsme již předtím popisoval, nevím jestli jsem to stihnul bylo to moc rychle, asi po 2 hodinách si vzala Ellone, předtím jsm řikal postinor, ale spletl jsem se
Ted má týden před MS nebo měla by mít, ale i tak jsem vystresovaný víc než ona snad, protože včera mi napsala že má hnědy výtok špinění nebo něco takového, jinak žádné jiné příznaky těhotenství nemam, ani nevím jestli je tohle vůbec příznak těhotenství, chci se zeptat stalo se to už někomu že jste si vzali ellaone a měli jste špinění před ms (hnědý výtok)?
Prosím jsem hodně vystresovaný a bojím se, ale chci aby jste byli upřímní..
přeju hezký den.. :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9112
5.5.21 14:05

Boj se. Pokud jste trefili ovulaci tak ani tabletka po nemusí fungovat. Může to být předzvěst menstruace a nebo taky uhnizdovani. Uvidíš jestli menstruaci dostane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
5.5.21 14:08

Já žila v tom, že tabletka po by měla být pod kontrolou gynekologa i v případě, že je volně prodejná, protože v těle to nadělá pěknou hormonální paseku,…
no k tématu: znam holku co se narodila přes postinor, takže… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6535
5.5.21 14:09

Musíte počkat, bohužel. Ať si tvoje přítelkyně zkusí za 4 dny těhotenský test. Špinění může být způsobené nouzovou antikoncepcí. Ale jistotu ti teď nikdo nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
5.5.21 14:13

Tabletky po dělá v těle hroznej bordel takže to může být prostě jen hormonální a nebo zahnízdění :nevim: Ale to je spíš většinou červený až růžový výtok :nevim: takže asi spíš to bude menses jakoby pms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
5.5.21 14:17
@Anonymní píše:
Dobrý den, píšu tady už po druhé, psal jsem tady 10 dní zpátky, nevím jestli si vzpomináté, ale jsem ten kluk kterému se stala nehoda.
Chci se zeptat, je to už 10 dní od nehody (nechráněný styk), jak jsme již předtím popisoval, nevím jestli jsem to stihnul bylo to moc rychle, asi po 2 hodinách si vzala Ellone, předtím jsm řikal postinor, ale spletl jsem se
Ted má týden před MS nebo měla by mít, ale i tak jsem vystresovaný víc než ona snad, protože včera mi napsala že má hnědy výtok špinění nebo něco takového, jinak žádné jiné příznaky těhotenství nemam, ani nevím jestli je tohle vůbec příznak těhotenství, chci se zeptat stalo se to už někomu že jste si vzali ellaone a měli jste špinění před ms (hnědý výtok)?
Prosím jsem hodně vystresovaný a bojím se, ale chci aby jste byli upřímní..
přeju hezký den.. :,( :,(

Chci ještě dodat, že to bylo 3 dny před ovulaci, kdybych to bral ale v ten den, tak to bylo 4 dny před ovulaci, nevím to jistě protože tohle prostě nemůžu vědět, já nežiju v jejím těle, ale stoprocentně pry ovulaci neměla v ten den.. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17241
5.5.21 14:25

@Helptome psaly jsme to v první diskuzi, počkejte do termínu ms. Co je na tom k nepochopení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6745
5.5.21 14:54

Pokud termín ovulace máte jen podle výpočtu z cyklu tak je to irelevantní to prostě nemusí být na čas. Spíš si myslím tuto variantu než že jste si dělali ovulační test. Počkej do termínu MS a těhotnský test. uvidítě. Dá se to řršit i potom v případě že test bude pozitivní i když je to samozřejmě náročnější na psychiku i finance myslím tím potratovou pilulku,. pro velmi brzké těhotsntví.

Příspěvek upraven 05.05.21 v 14:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31894
5.5.21 14:55

@Helptome
Ona ví jistojistotně, že neměla ovulaci (to jí jistě řekla nějaká spolehlivá appka v mobilu, že?), tak ti dovolila jet naostro? Tak snad sis to užil, i ten strach. Příště se chraňte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6745
5.5.21 14:56

@Nickjmeno ne je to za asi 400 kč volně prodejné v lékárně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31429
5.5.21 15:33

@Helptome ať zkusí test. 10 dní po oplození už může. Stačí proužky, jsou v balení 2 kusy, tak jeden zítra, druhý za 2 3 dny pro jistotu.
Důležitý je, aby byl z ranní moči, hned ráno po probuzení, ať se vyčůrá do kelímku, za 2 minuty uvidí výsledek.
Dej vědět ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
5.5.21 15:44
@JOHNDENVER píše:
Ten termín ovulace máte potvrzeny jak :nevim:?

Z Aplikace, ale samozřejmě to nevíme jistě :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4223
5.5.21 15:45

Ať si teď týden dělá obden těhotenský test z ranní moči. Jestli tam do týdne nebude čárka nebo duch, tak z toho budete venku.
Ten hnědý výtok může být cokoliv. Tabletka rozháže hormony. Menstruace může přijít dřív nebo klidně i později.
Předpokládám, že vystrašení jste víc než dost a příště si dáte větší pozor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
5.5.21 16:08

Ty jo?? Nesoulož když se bojíš víc než ženská :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17241
5.5.21 17:08
@Helptome píše: