Opožděná menstruace, anebo to je krvácení po sexu?

Anonymní
22.2.20 09:32

Je to bez sance?

Ahoj, 2.-6.2. jsem mela ovulaci,. 1.2. byl nechráněný sex… Mela jsem zacatkem unora i antibiotika, klacid, do toho i zanet zvukovodu. Test jsem si delala treti den od vynechání MS, vyšli mi tri pozitivni, vcera jsme meli sex, a dnes ráno jsem mela trochu krvavé kalhotky, neni to uplne jako MS ale spis slabá a světlejší krev, ikdyz trosku i kousíčky, hned jsem si udelala test (nebyla první ranni) a na testu slaboucka druha carka, podotýkám, ze je to jiny test nez predtim, predtim jsem delala mamatesty a ted je to nějaká jina znacka… Je mozne, ze i přes to, ze mam porad strasne citlivá prsa, hodne natekla a bolavá, ze je to zpozdena MS vzhledem tomu nachlazení a antibiotikam, anebo to je krvácení po sexu? Mela bych byt 3-4tt, moc si mimco přejeme :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
12.3.20 10:04

Dobrý den mám dotaz mnela jsem dostat menstruaci 29 vždycky jsem to mnela pravidelný tedkom posledni 2 měsíce mam zpoždění minuli měsíc jsem mnela o tri dny a tenhle mesic uz 12 dni můžu bejt těhotná neberu prasky jsem 2 roky po císaři? Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.3.20 10:04

Dobrý den mám dotaz mnela jsem dostat menstruaci 29 vždycky jsem to mnela pravidelný tedkom posledni 2 měsíce mam zpoždění minuli měsíc jsem mnela o tri dny a tenhle mesic uz 12 dni můžu bejt těhotná neberu prasky jsem 2 roky po císaři? Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.3.20 10:06

Čím to muže byt? Ja prášky neberu
Můžu bejt těhotná? I když minuli test vysel negativní a dostala jsem to o tri dny pozdeji

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama