Je to krček na angínu?

Anonymní
5.11.20 16:41

Je to krček na angínu ?

Vypadá to na angínu? Vidím miničepy, ale čepy se mi často tvoří. Nějak to zatím neboli.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3714
5.11.20 17:02

Čepy nikde nevidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2844
5.11.20 17:05

Já jsem tady za poslední dva měsíce viděla víc krků než za život předtím. To je nějaká nová místní úchylárna, nebo se to tak sešlo? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4227
5.11.20 17:14
@MrsNorris píše:
Já jsem tady za poslední dva měsíce viděla víc krků než za život předtím. To je nějaká nová místní úchylárna, nebo se to tak sešlo? :think:

Já myslím, že část toho tvoří furt jedna a ta samá zakladatelka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5632
5.11.20 17:25
@Anonymní píše:
Vypadá to na angínu? Vidím miničepy, ale čepy se mi často tvoří. Nějak to zatím neboli.

A vy nemáte obvodaka nebo pediatra? K čemu ti bude když ti tady 10 lidí napíše ano a dalších 10 ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2017
5.11.20 17:30

@MrsNorris to je ta samá :) většina lidí má krk, krček moc častý není..a ta předtím má též krček (teda já ho mám taky, ale jinde :lol: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19711
5.11.20 17:59

Pane bože, do čehos to život dal? :roll: zakladatelko, jsi normální? To je nějaká úchylka sem cpát pořád fotku krku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24956
5.11.20 18:23
@Petula306 píše:
@MrsNorris to je ta samá :) většina lidí má krk, krček moc častý není..a ta předtím má též krček (teda já ho mám taky, ale jinde :lol: )

Proto jsem jí minule psala, že dle názvu jsem myslela, že jde o kyčel. Nevím, co pořád má s tím „krčkem“. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
5.11.20 18:27

Další zajímavá úchylka :D, fotky krku, tady se člověk fakt pobaví :lol:, taky tam nic nevidím. A jinak kdybych měla zhnisaný krk nikdy bych to sem nedávala..fuujjjj :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama