Je to moučnivka (soor)?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lorellin
Povídálka 21 příspěvků 14.06.19 15:59
Je to moučnivka (soor)?

Zdravím…mám měsíční miminko a bolí a pálí mé bradavky tak mě napadla moučnivka. Moc se mi to nezdá ale už zkouším všechno. V pusince ji nic nevidim, ale moc se nenechá…ale má takovýhle spodni ret…má to suché, na bradavkách taky nic nevidím, ale už mě to vadí, před každym kojením se hrozím že už to zase přijde… moc díky za rady…

Reakce:
luci.no
Kecalka 486 příspěvků 14.06.19 16:30

Ret se mi zda, ze od kojeni se udelaly „puchyrky“. Koupila bych Neocide gel, Citrovital nebo neco takoveho a davala na bradavky. Nemusi se smyvat pred kojenim. Taky se muzou delat ragady, ekzem,… Pediatr by urcite poradil.

Elzaaa
Kecalka 265 příspěvků 14.06.19 16:43

Moucnivku nevim. To ti rekne dr. Ale na ty bradavky si kup purelan je super sice stoji trochu vice. Ale stoji to za to.

Dandinkaaa
Kecalka 227 příspěvků 14.06.19 21:05

Pokud to nejde setrit treba plinkou, tak je to moucnivka. Navic te boli bradavky, takze urco. Zajdi k MUDr a chtej vodicku s nystaninem. Pak mazej malou i bradavky. Nejake pripravky jako Neocid gel apod. jsou k nicemu, akorat vyhodis peníze.

Tajeka
Kecalka 139 příspěvků 15.06.19 00:26

Mrkni jste zevnitr natvaricky, tam se to drziva nejvic. Mala na soor trpela hodne, nystatin vubec nepomahal, do par hodin pomohla genciana - fialova vodicka.Po dvou natrenich pusiny a bradavek to bylo nadobro pryc.

Lorellin
Povídálka 21 příspěvků 15.06.19 09:02

No prave ze jediny co vidim je ten rtik…ani se mi nezda ze by se to zhorsovalo…ale je pravda ze do ty pusiny se ji kouka spatne tak nevim… :think: :nevim: :nevim: :nevim:

Tajeka
Kecalka 139 příspěvků 15.06.19 22:35

Pak bych se vybodla na chozeni k dr pro Nystatin. Mazni to tou gencianou-jen v tom miste, melo by to slezt po par hodinach. Sem tam se pise, ze se od genciany opousti pro nevhodne slozeni, ale konzultovala jsem to s kdejakou mudrou… v malem mnozstvi vubec nevadi. Mas to bez receptu.

Váš příspěvek
Reklama