Je to mrcha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Blonďobot
Povídálka 26 příspěvků 10.02.19 04:42
Je to mrcha?

Dobrý den dámy ????????chci se zeptat jestli by jste se vyspala s někým o kom víte že vás miluje, přesto že víte že vy jeho ne. A ze ho v brzké době pošlete k vodě… Sex byl v pohodě i druhá schůzka sexuální. Poté mi řekla ze byla desetkrát na kafi s různými muži ze seznamky badoo.mezi první a druhou schůzkou. Psali jsme si cca šest měsíců potom první rande… Pak ještě několik a po osmi měsících se spolu vyspali… A pak po druhé… Co si o tom myslíte?! Několikrát schůzku zrušila…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Victoria1988
Kecalka 216 příspěvků 10.02.19 05:11

Buď je to mrcha a ku… a nebo potom co jste měli sex,tak ji něco nesedelo,třeba velikost, necítila se dobre,proste jste si tam dole nesedli a nechce ti to říct.ja taky kdysi měla fajn kluka, ale po prvním druhem sexu me bylo jasné,ze to nepůjde. Měl ho jako pastelku. Dlouhé úzké nic. Úplně mi ho bylo líto,ale ukončila jsem definitivní kontakt,ldyz mi řekl,ze o tom vi,ze je proste v klasickém sexu nefunkční,ale ze si stejne představuje ze budoucí sex bude vždy hluboký oral a bude spokojený :poblion: ale ze ženské by oral nikdy dělat nemohl :pocitac:

Blonďobot
Povídálka 26 příspěvků 10.02.19 05:25
@Victoria1988 píše:
Buď je to mrcha a ku… a nebo potom co jste měli sex,tak ji něco nesedelo,třeba velikost, necítila se dobre,proste jste si tam dole nesedli a nechce ti to říct.ja taky kdysi měla fajn kluka, ale po prvním druhem sexu me bylo jasné,ze to nepůjde. Měl ho jako pastelku. Dlouhé úzké nic. Úplně mi ho bylo líto,ale ukončila jsem definitivní kontakt,ldyz mi řekl,ze o tom vi,ze je proste v klasickém sexu nefunkční,ale ze si stejne představuje ze budoucí sex bude vždy hluboký oral a bude spokojený :poblion: ale ze ženské by oral nikdy dělat nemohl :pocitac:

Sex byl právě hodně v pohodě… Trval dlouho… Udělal jsem ji třikrát… Dvakrát pusou…A výbavu mám v pohodě to vim…

Blonďobot
Povídálka 26 příspěvků 10.02.19 05:27
@Blonďobot píše:
Sex byl právě hodně v pohodě… Trval dlouho… Udělal jsem ji třikrát… Dvakrát pusou…A výbavu mám v pohodě to vim…

Na každém rande dlouhé líbání… Restaurace ják puberťáci… V autě

Šáruší
Kecalka 285 příspěvků 10.02.19 06:19

No, proč mrcha, prostě jsi jí osobně nesedl. A nezamilovala se. Pusť jí z hlavy.

Pavel1992
Povídálka 33 příspěvků 10.02.19 06:24

Upřímně. Jasně ti dala či dává najevo, že chce jen sex. Ani tolik neřeší s kým a jak. Pokud chceš, můžeš hrát tuhle hru a možná třeba z toho se vyklubat víc. Ale zároveň musíš počítat, že třeba víc nebude.

Mimochodem je k tobě upřímná. Nevodí tě za nos. Buď rád.

Hrej to víc na sex a budeš ho mít. Hrej to na city a podle toho krátkýho popisku. Tohle ona asi nechce. Možná i schůzky ruší, protože si myslíš, že chceš něco víc. Fakt hrej to na sex a to ona chce. Kup nějaký pomůcky nebo hry. Alkohol k tomu a sváděj ji. Piš ji o tom, co by jsi chtěl s ní dělat. To asi chce, když si píše s tolika muži. Můžeš ji to pořádně udělat, může to být fakt ono. Lákej ju. Jestli ji chceš jako navíc, tak musí ona sama. To neuhraješ a nesmíš ani chtít to uhrát, musí chtít fakt sama. Podle mě teda.

Ale je to jen můj názor. Třeba se mýlím.

Pavel1992
Povídálka 33 příspěvků 10.02.19 06:29

Sváděj. Chtěj sex. Ale je k tobě docela upřímná. Nesmíš se zamilovat dřív než ona. Jinak prohraješ.

BaMaK
Závislačka 2968 příspěvků 34 inzerátů 10.02.19 06:44

Když víš, že tě nemiluje, tak co bys po ní chtěl? Pořád mě překvapuje, že chlapi tyto vztahy „na sex“ klidně mohou mít a nikdo se nad tím nepozastavuje a pokud se do nich dotyčná zamiluje je naivka, vždyť ji nic nesliboval. Ale když toto udělá holka, tak je to mrcha? Jestli ti to nevyhovuje tak s ní nespi.

alisekR
Kelišová 5562 příspěvků 10.02.19 06:46

Ženský se obvykle zamilují snadno a právě klidně po.prvnim sexu. Obvykle je.problem opačný, že ženy se zabouchnou hned a chlapi si jedou ten sex. Aspoň tak to tvrdí moje kamarádky. Já tohle nikdy neměla. U mě platí, že moje vztahy začaly sexem hned či velmi.kratce po seznámení. A ze všech byl okamžitý vztah a dokonce vážný. :mrgreen: z obou stran. Podle mě oba vůbec vztah nehledá, jen sex. Třeba je zklamaná a léčí si tak svoje rány z minulého vztahu. Taky jsem zažila, já měla kdysi taky velkou bolest a léčila jí právě takhle.

cecetka
Echt Kelišová 7877 příspěvků 10.02.19 07:25

@Blonďobot Proc mrcha? Podle toho, co pises, o tebe zajem nema. Chtel jsi sex, aniz byste se poradne znali, a ona ti dala. Zrejme holka neni lakoma :mrgreen: Ale delat z ni mrchu? Proc? Copak ti neco slibovala? :nevim:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 10.02.19 07:30

Si uziva, no a co? Ses zoufalej, ze to tak hrotis a jeste pises na tenhle web nez abys to probral s nejaky kamosem u piva. Se dotkla tvyho ega, co? :D a najednou to je mrcha

lilith1
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 10.02.19 07:38
@Blonďobot píše:
Dobrý den dámy ????????chci se zeptat jestli by jste se vyspala s někým o kom víte že vás miluje, přesto že víte že vy jeho ne. A ze ho v brzké době pošlete k vodě… Sex byl v pohodě i druhá schůzka sexuální. Poté mi řekla ze byla desetkrát na kafi s různými muži ze seznamky badoo.mezi první a druhou schůzkou. Psali jsme si cca šest měsíců potom první rande… Pak ještě několik a po osmi měsících se spolu vyspali… A pak po druhé… Co si o tom myslíte?! Několikrát schůzku zrušila…

Nedelala vubec nic horsiho nez 99%chlapu na seznamce, proste si nebyla jista, nevim proc mrcha..ty jsi zhrzeny.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 10.02.19 07:40
@alisekR píše: Ženský se obvykle zamilují snadno a právě klidně po.prvnim sexu. Obvykle je.problem opačný, že ženy se zabouchnou hned a chlapi si jedou ten sex. Aspoň tak to tvrdí moje kamarádky. Já tohle nikdy neměla. U mě platí, že moje vztahy začaly sexem hned či velmi.kratce po seznámení. A ze všech byl okamžitý vztah a dokonce vážný. :mrgreen: z obou stran. Podle mě oba vůbec vztah nehledá, jen sex. Třeba je zklamaná a léčí si tak svoje rány z minulého vztahu. Taky jsem zažila, já měla kdysi taky velkou bolest a léčila jí právě takhle.

Presne, se svoji zivotni laskou jsem sexovala uz pri druhem setkani, tak moc mi „vonel“ a pritahoval…

Černá vdova
Extra třída :D 11617 příspěvků 10.02.19 07:46

Má někoho jiného a Tebe si nechává jako rezervu. Asi nevěříš tomu, že se schází s chlapama a se všema si jen píše… hledá někoho, kdo jí víc sedne. Zaměř se na nějakou jinou ženu, nejsou všechny na seznamce takové…

Saulus
Ukecaná baba ;) 1099 příspěvků 1 inzerát 10.02.19 08:01

Posli mi na ni cislo.. :P

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >