Je to ovulace prosím?

5
30.4.21 15:00

Je to ovulace prosím ?

Ahoj chtěla bych se zeptat ( jsem v tom nováček ) kdy by podle tohoto testu měla přijít ovulace? Před dvěma dny jsem si dělala ovulační test clear Blue a ukázal smajlíka, další den (včera) nic a dnes mi papírový (fialový) vyšel takto, děkuju za odpověď :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
983
30.4.21 20:29

Ovulace chodí do 48 hodin po pozitivním testu. Podle testů tipuju že ovulace dnes/zítra. Každopádně spermie umí přežít i pár dní, 2-5, takže bych to tak nehrotila, pokud sex proběhl třeba včera ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
30.4.21 21:56

@Markéta188 od odpoledne mám křeče v podbřišku jako při menstruaci a clear Blue dělaný teď a smajlík tak asi dnes probíhá :palec: děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
8.5.21 15:12

Ahoj byla prosim u me ovulace? Ikdyz hodnoty mam do 37.00? Tipuju ovulaci den pred zvysenim to mi vysly I pozitivni dve carky ale jedna trochu slabsi. V den vzesptupu uz test negativni. Tak se bojim ze je neco spatne:-(((

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
11.5.21 13:11

Je Ovutest pozitivní ?????

Ahojky ženy, :mavam:
Dělám si ovutest poprvé a chci se zeptat myslíte že už mám ovulaci? Podle kalendáře bych dnes měla mít. Ale banální teplota se mi zvíšila jen mírně. Mívám 36,4 a dnes naměřeno jen 36,6. :nevim:
Děkuji moc za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
11.5.21 13:34

@Anna00000 ani jeden test zatím není pozitivní. Pozitivní bude až bude testovací čárka stejná, nebo dokonce silnější než čárka kontrolní, viz mé testy níže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
13.5.21 18:44

@Anna00000 Takhle vypadal můj pozitivní test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu