Reklama

Je to zánět močáku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tyna32
Nováček 9 příspěvků 22.07.18 10:28
Je to zánět močáku?

Holky, včera mě čůrání bolelo, ale dneska už ne. Pořád ale potřebuju celkově víc na záchod. Myslíte, že to je zánět močáku? :?

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 22.07.18 10:30

@Tyna32 Jo, je.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62561 příspěvků 3 inzeráty 22.07.18 10:59

Nejspíš jo, na druhou stranu, pokud si to neřešila včera s bolestí, tak dneska už to počká taky. Zašla bych zítra ráno k doktorovi.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 22.07.18 11:03

@j.a.n.i1 Presne. Možná by to zvládla i samolecbou uroligickym čajem a volné prodejnymi preparáty. Otazkou je, jak moc ji to narušuje běžné fungování. Já třeba bolesti nikdy nemám, ale kdyz mé to chytne, chodím curat co 10 minut a musím se non stop prolevat. Což je neskombinovstelne s pracovním režimem, takže u doktorky a na antibiotikach končím prakticky hned. .

lampicka11
Závislačka 3358 příspěvků 2 inzeráty 22.07.18 11:38

Ano. Brusinky, urologické čaje, hodně pít . Zítra k Dr když to nepomůže

Verun83
Echt Kelišová 8617 příspěvků 33 inzerátů 22.07.18 11:43

nejlepší, tinktura lichořeřišnice. klidně i vyšší dávkování. blokurima. hodně čisté vody. lichořeřišnice je přírodní atb na močové cesty. pokud to nemáš akutní, jako silná bolest, krev, tak to zvládneš takhle doma s tímhle.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 22.07.18 12:07

Jak už je psáno, hodně pít vodu nebo uro čaj, být v teple, brusinky. Ale když to už dnes neboli bude to slabší zánět. Já jsem vždy na atb protože se to nedá vydržet :D co 5 minut na wc, bolest šílená, krev v moči :roll:

Ela025
Kecalka 190 příspěvků 22.07.18 12:42

Tohle bude zánět, i když asi slabší, hodně pít, uro.čaj mi zakazovali, suchý teplo, odpočívat a když se to nebude lepšit nebo bude horečka a krev v moči nebo silný bolesti, tak doktor00

Tyna32
Nováček 9 příspěvků 22.07.18 12:47

Děkuju! :dance:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1631 příspěvků 22.07.18 13:31

Já po své zkušenosti už bych samoléčbu nenasazovala. Měla jsem jen pálení a časté běhání,pila čaj,brala brusinky a během tří dnů skončila na kapačce s ledvinovou kolikou. Žádná krev v moči ani horečka .Momentálně ho mám taky a hned druhý den jsem nasadila ATB. Už to fakt neriskuju.

Verun83
Echt Kelišová 8617 příspěvků 33 inzerátů 22.07.18 16:24
@Aduš8 píše:
Já po své zkušenosti už bych samoléčbu nenasazovala. Měla jsem jen pálení a časté běhání,pila čaj,brala brusinky a během tří dnů skončila na kapačce s ledvinovou kolikou. Žádná krev v moči ani horečka .Momentálně ho mám taky a hned druhý den jsem nasadila ATB. Už to fakt neriskuju.

Lichorerisnice jsou prirodni atb. Nici vsechny mozny bakterie v mocovych cestach. To ti bohuzel caj ani brusinky neudelaji.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1631 příspěvků 22.07.18 19:58

@Verun83 já věřím,že to může pomoct,ale sama dělám leta ve zdravotnictví a raději se vždycky svěřím do ruky lékařům. Nemám nic proti homeopatikum,ale sama se v tom nevyznám a nerada zkouším. Navíc jsem nemocná jednou za pět let,takže mě ti antibiotika nezabijou. Ale díky za radu,třeba to někdy využijí! :kytka: :palec:

SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 22.07.18 20:12

No mě nezabíraly ani antibiotika a doktor odmítl mi vůbec nějaké předepsat, za měsíc jsem měla tři záněty močáku. Krev v moči a doktor řekl „nemůžu vám dát antibiotika“. No,tak jsem vypila neskutečné množství urologických a brusinkových čajů a za 5 dní bylo po problému. Tedy, ještě to bolelo, ale už to alespoň neřezalo a nepálilo. Tak jsem ještě pila brusinkové džusy, v jednom bylo sice jen 20 a v druhém 30% ale i tak to pomohlo (druhý den jsem byla v pohodě). Důležité je hodně pít právě třeba ty čaje a brusinkové (nejlépe 100%) džusy, prej se ten močák musí pořád „pročišťovat“ a proto je dobré pít hodně. Ale né, že do sebe nalijete litr najednou, to je pak k ničemu, nemá to účinek. :mrgreen:

Verun83
Echt Kelišová 8617 příspěvků 33 inzerátů 22.07.18 20:30
@Aduš8 píše:
@Verun83 já věřím,že to může pomoct,ale sama dělám leta ve zdravotnictví a raději se vždycky svěřím do ruky lékařům. Nemám nic proti homeopatikum,ale sama se v tom nevyznám a nerada zkouším. Navíc jsem nemocná jednou za pět let,takže mě ti antibiotika nezabijou. Ale díky za radu,třeba to někdy využijí! :kytka: :palec:

To nejsou homeopatika.

ida2
Povídálka 11 příspěvků 23.07.18 17:43

Asi to bude zánět močáku,taky mám nejvíc vyzkoušenou tinkturu z lichořeřišnice, což je přírodní antibiotikum a potom Jančův čaj ledvinový..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama