Je to zoubek? Foto

Anonymní
16.5.25 17:36

Je to zoubek? Foto

Ahoj,
může to být už první zoubek, který prosvítá v dásni? Miminko 4,5 měsíce.
Děkuji.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11900
16.5.25 18:05

Mně připadá, že to je zoubek. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.25 20:04

To poznáš až ucítíš ostré na dásni, my ho pak měli do dvou dnů venku

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
16.5.25 20:30
@Anonymní píše: Více

Jelikož vím, že mimča můžou dásně pěkně bolet, tak mu nechci zbytečně sahat do pusiny. :oops: Zatím jsem ani nepotřebovala použít gel na zklidnění. :)
Ale děkuji. Právě znám i takovou tu řadu s kovovou lžičkou, ale nechci to dělat.

  • Citovat
  • Upravit
10915
16.5.25 20:57

Vzit lzicku a zaťukat. Zub bude cinkat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22948
17.5.25 07:12

Řekla bych, za ano :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.