Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
VEEEEEEEEEEEELIKAAAAAA GRATULACE
!
Akorát mě zaujalo, že dvakrát potvrzený chlapeček může být stejně holčička ![]()
Taky gratuluji
A s holčičkou je to sranda, asi bude chodit v modrém ![]()
Moooc gratuluji
Už se těším na deníček
Prožívala jsem to s tebou
Těším se na nějaké fotečky Dominičky
Já mám malého Dominička ![]()
Teda Veru, to bylo napínavý ![]()
Moooooc gratuluju k malinké Dominičce
a přeju vám oběma hlavně spoustu zdraví!
jinak mě taky prdla voda a nic… vůbec. Takže nakonec 2 vyvolávací tabletky - taky nic a skončila jsem na oxytocinu
A říkali mi, že musím porodit do 48 hodin po prasknutí vody ![]()
Verca182 píše:
TAK POSLUŠNĚ HLÁSÍM, že jsme od 23:18 DVĚ! Dvakrát potvrzeny Dominik je nakonec DominičkaAle řeknu vám, s porody jsem skončila..aspoň na 2 nebo 3 roky
V 9 se začalo něco konecne dit, tak šup klistýr, v 10 sprcha, z tý už jsem malem nevylezla. A začaly muka největší. PA si ze mne dělaly srandu ze se svým hlasovým repertoarem bych měla jít do opery. No řvala jsem jak tur a modlila se abych už mohla tlačit. No a na 4 ‚tlacici‘ byla malá venku. Bez jedinýho stehu:-) Tatka to ustál, i kdyz jsem mu rvala ruce:) malá ma rovnych 50cm a vazi 3030g Urcite bude brzy deníček s detaily z meho online porodu:) díky moc za podporu vas všech:-*
také moooooc gratuluji !!!!!!!! a male Dominicce preji jen to nejlepsi do zivota a vam oboum samozrejme hoodne moc zdravicka! jiank verim,ze to muelo byt rpekvapeni,kdyz byl 2× otvrzeny klucik a nakonec se z nj vyklubala holcicka
ale hlavne ze je zdrava..uiz e tesim an denicek a na fotky! ![]()
Verco, tak ti gratuluji
Takovy „rychly a snadny“ porod si preju taky.. jen teda doufam, ze ja holku neporodim.. musi to byt kluk… uz jsem jednou menila satnik
![]()
No, a tesim se na denicek, jsi sikulka
a pozdravuj Dominičku
![]()
Verca182.S Matyáškem mocinky moc gratulujeme k Dominičce a přejeme hodně zdravíčka,štěstíčka a ať Vám malá dělá jenom radost. ![]()
Moc gratuluji
. At vám malá roste jako z vody a dělá jen a jen samou radost
.
Přidávám se ke gratulacím, též jsem diskusi s napětím sledovala…
![]()
A já to říkám pořád, je lepší se nechat rovnou překvapit ![]()
jejejej velka gratulacia
. nech vam malicka rastie ako z vody.
Verca182 píše:Áááááááááááááááááá ty jsi šikulka.
TAK POSLUŠNĚ HLÁSÍM, že jsme od 23:18 DVĚ! Dvakrát potvrzeny Dominik je nakonec DominičkaAle řeknu vám, s porody jsem skončila..aspoň na 2 nebo 3 roky
V 9 se začalo něco konecne dit, tak šup klistýr, v 10 sprcha, z tý už jsem malem nevylezla. A začaly muka největší. PA si ze mne dělaly srandu ze se svým hlasovým repertoarem bych měla jít do opery. No řvala jsem jak tur a modlila se abych už mohla tlačit. No a na 4 ‚tlacici‘ byla malá venku. Bez jedinýho stehu:-) Tatka to ustál, i kdyz jsem mu rvala ruce:) malá ma rovnych 50cm a vazi 3030g Urcite bude brzy deníček s detaily z meho online porodu:) díky moc za podporu vas všech:-*
Přidávám se ke gratulacím
Hlavně zdraví a ať je malá hodňoučká! PS: I holčičkám sluší modrá ![]()