Je tu prosím někdo s robertskou translokace a čeká miminko?

28.8.19 17:13

Je tu prosím někdo s robertskou translokace a čeká miminko?

Zdravím všechny,
Je tu prosím někdo komu byla zjištěna robertská translokace chromozomů a právě čeká miminko? S kým bych si mohla o tom popovídat? Já mám zjištěnou balancovanou Rob. Translokaci a čekáme miminko. Ve 12TT nás čeká odběr chor. Klků. Ten stres jestli bude miminko zdravé je šílený 8o doufám, že to vše dobře dopadne :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7.10.19 14:42

Ahoj, vidím, ze dotaz už je starší, tak doufam, ze to dobre dopadlo ;) Jinak můj manžel má taky robertsonskou translokaci, ale jsem těhotná po IVF..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.10.19 17:48

Děkuji, zatím čekám na odběr, který bude za 2 dny tak jsme už jak na trní. :roll: Vy jste podstoupili IVF s metodou testování embrií PGD?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.10.19 19:38

@Pavluša007 Tak ať to dobre dopadne, držím pěsti! Po těch klcich jsou prý výsledky rychle. Ano, s PGD, nám to kvůli te translokaci prirozene ani neslo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.10.19 19:51

@mrs.starbucks moc děkuji :srdce: Modlím se co to jde. Pokud by to nevyšlo, tak by nás také čekalo IVF ale chtěli jsme dát přírodě ještě jednu šanci :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.10.19 21:25

@Pavluša007 Taky bychom zkoušeli prirozene, kdyby nám to šlo. Jen se holt člověk musí připravit i na tu horsi variantu.. :? Ale zase spousta lidi s translokaci má zdravé děti prirozene, protože ani neví, ze něco takoveho vůbec přenáší ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.10.19 21:46

@mrs.starbucks já vím, někdo může mít 2 bezproblémové těhotenství a následně při 3tím se na to přijde a někdo si vybere tu smůlu a nebalancovaná forma se vyskytne hned poprvé. Dříve jsem neměla ani tušení, že nějaká taková vada existuje. Musíme doufat ve zdravá miminka :andel: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
21.10.19 23:10

U mě po ukončeném těhotenství zjištěna reciproká trans. Dalši těhotenství máme v plánu přirozeně, snad už máme smůlu vybranou. Jinak nás by pak také čekal odběr klků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
3.12.19 06:53

Ahoj holky, jak jste dopadly??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.12.19 11:06

@Serafina01 My jsme si nakonec ještě zaplatili NIPT (neinvazivní test z krve), na plodovku jsem nechtěla, naštěstí vše vypadá ok :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.12.19 00:40

@mrs.starbucks to je dobře. Moc držím palce, ať vše dopadne tak jak má :srdce: my z jara též bohužel budeme řešit IVF s Pgd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.12.19 10:42

@Pavluša007 Děkuji :) Budu držet palce, my jsme taky šli do IVF letos na jaře a vyšel nám první pokus, tak ať vám to vyjde stejně :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.12.19 22:42

@mrs.starbucks moc děkuji :srdce: budu doufat :dance: mám z toho celkem obavy. Jak budu snášet hormony a vůbec asi všechno :nevim: Ale doufám, že už jsme si všechnu smůlu vybrali a snad se dočkáme toho vytouženého miminka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
23.12.19 22:44

Holky myslim na vás :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.12.19 01:07

@Serafina01 děkujeme :srdce: užijte si Vánoce a ať je ten Nový rok úspěšnější než ten letošní :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama