Reklama

Jen ziram - erdita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 05.07.09 22:08
Jen ziram - erdita

V posledni dobe jsem nejak nekoukala moc na nove diskuze a byli jsme s malou pryc navic tak jsem to prolitla v cuku leku odepisovala.

Ale ted mam chvilku tak si procitam ty stare diskuze.
Ted k jadru:
Zarazila me zde jedna osoba Erdita.
Pardon ale vazne mi to asi dneska neda spat jeji diskuzni prispevky.To nas tady vazne provokuje?To co vsude pise snad nemuze myslet vazne!?
Jsu znechucena jejima prispevkama.
Ted sem si trochu ulevila.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

gabri1
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 05.07.09 22:28

Tak to nezíráš sama… prostě si klepu na hlavu

Zlatuska
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 05.07.09 22:29

… provokace??…
tak se hált nesmíte nechat :lol:
já jsem s erditou nějak zkoušela komunikovat, a vyznělo to tak, že jí připadá, že si tady matky hrají na dokonalé matky - stručně řečeno.

Každopádně - chodím se fakticky spíš sporadicky (nebo.. řekněme nárazově) - ale jako by to tady houstlo… nebo co… (vypozorováno pouze „nárazově“, jak už říkám) - a to myslím nejen erditou, ale celkově.
prostě jen dojem.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 05.07.09 22:32

No to su rada ze neziram sama.

gabri1
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 05.07.09 22:32

To jako co? Nechat se vyprovokovat? Já jsem ledově klidná, když je někdo blázen tak co, snad jen politovat děti, pokud nějaké vůbec jsou

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 05.07.09 22:33

no 8)

JÁ BYCH TO TAK TRAGICKY NEBRALA-je třeba se každý den od srdce zasmát a tuhleTA je například docela dobrý materiál (OBČAS) :wink:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 05.07.09 22:37

No taky si myslim.No budu se ji muset v jinych diskuzich vyhybat.No ona je v zasede k smichu ale i k placi.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 05.07.09 22:39

Jejima prispevkama i s baby cafe viz krupicna kase.

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 05.07.09 22:42

No, není trochu nefér někoho probírat jak na pranýři?

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 05.07.09 22:42

Hezky, Erdita už má vlastní diskuzi, tak to je mazec :lol: :lol: :lol:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 05.07.09 22:44

Lesinko,omlouvam se ale me to fakt dostalo.tak jestli chces tak to smaz.

Jinak muj nazor je jedno jestli ma vlastni duskuzi nebo ne beztak jsem si vsimla u nejake diskuze ze se probirala. :lol:

gabri1
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 05.07.09 22:45

Co k tomu dodat, že… snad jen přejmenovat diskuse na Erdita

gabri1
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 05.07.09 22:46

Kattko to je aspoň nápad

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 05.07.09 22:47

Víš, jde o to, že každá jsme nějaká a každá máme nějaké své… Pokud mi někdo vysloveně nesedí a to se prostě stává, tak se snažím krotit - protože jak se strhne hádka, je to nakonec vždycky špatně a často se řeknou (napíšou) věci, které se neměly být vysloveny.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 05.07.09 22:48

Priznavam je hnusne nekoho pomlouvat ale sproste se zde nemluvi tak si myslim ze to nevadi.A pokud ji to bude vadit ona se urcite pripoji.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >