Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@hospodki píše:
Tvl to měl byt vtip
U nás taky tatínek musí nutně na záchod a místo toho šoupe dárky pod stromek. Syn tomu ještě věří, protože si na trůnu vždy posedí. Ale vzhledem k reklamám už asi poslední rok ![]()
@Russet píše:
U nás taky tatínek musí nutně na záchod a místo toho šoupe dárky pod stromek. Syn tomu ještě věří, protože si na trůnu vždy posedí. Ale vzhledem k reklamám už asi poslední rok
Jo tak to me taky štve. Až se kluk zeptá, tak holt nabízí aby Ježíšek věděl co muže třeba koupit a aby lidi věděli co si prat. Případně když chce taky někdo udělat radost a dat dárek na Vánoce. Tohle u prcka nějak ještě ukecam. Horsi je boj s pravdomluvnymi rodiči, kteří potřebuji za každou cenu říkat dětem pravdu a budovat důvěru zrovna na kouzelném jeziskovi a hlavně všude šířit osvětu ![]()
@Russet píše:
U nás taky tatínek musí nutně na záchod a místo toho šoupe dárky pod stromek. Syn tomu ještě věří, protože si na trůnu vždy posedí. Ale vzhledem k reklamám už asi poslední rok
Přesně, ty reklamy mě taky štvou.
U nás nebyl problém reklamy. Ale přechod na jinou budovu školy. Kde jsou velké děti. Ty se s tím nepárají a malým to klidně plesknou. Nejmladší je stále na budově mladších školáků. Tak věří. Dcery ví pravdu od přechodu na tu druhou budovu. Ale zas ani jedna nic neřekla, že ví. Ignorují to. Že ví pravdu jsem zjistila náhodně, když u nich vznikla potřeba, že nám půjdou něco koupit. Strašně nutně si potřebují něco koupit a my tam s nimi nesmíme.
@Kelsey píše:
U nás nebyl problém reklamy. Ale přechod na jinou budovu školy. Kde jsou velké děti. Ty se s tím nepárají a malým to klidně plesknou. Nejmladší je stále na budově mladších školáků. Tak věří. Dcery ví pravdu od přechodu na tu druhou budovu. Ale zas ani jedna nic neřekla, že ví. Ignorují to. Že ví pravdu jsem zjistila náhodně, když u nich vznikla potřeba, že nám půjdou něco koupit. Strašně nutně si potřebují něco koupit a my tam s nimi nesmíme.
Tak u nás je to naštěstí rozděleno jen na první a druhý stupeň.