Ježíšek - jídelna v obýváku

Napsat příspěvek
Velikost písma:
53518
20.11.22 09:09
@hospodki píše:
Tvl to měl byt vtip :roll:

U nás taky tatínek musí nutně na záchod a místo toho šoupe dárky pod stromek. Syn tomu ještě věří, protože si na trůnu vždy posedí. Ale vzhledem k reklamám už asi poslední rok :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18724
20.11.22 09:24
@Russet píše:
U nás taky tatínek musí nutně na záchod a místo toho šoupe dárky pod stromek. Syn tomu ještě věří, protože si na trůnu vždy posedí. Ale vzhledem k reklamám už asi poslední rok :(

Jo tak to me taky štve. Až se kluk zeptá, tak holt nabízí aby Ježíšek věděl co muže třeba koupit a aby lidi věděli co si prat. Případně když chce taky někdo udělat radost a dat dárek na Vánoce. Tohle u prcka nějak ještě ukecam. Horsi je boj s pravdomluvnymi rodiči, kteří potřebuji za každou cenu říkat dětem pravdu a budovat důvěru zrovna na kouzelném jeziskovi a hlavně všude šířit osvětu :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8302
20.11.22 11:04
@Russet píše:
U nás taky tatínek musí nutně na záchod a místo toho šoupe dárky pod stromek. Syn tomu ještě věří, protože si na trůnu vždy posedí. Ale vzhledem k reklamám už asi poslední rok :(

Přesně, ty reklamy mě taky štvou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
20.11.22 11:55

U nás nebyl problém reklamy. Ale přechod na jinou budovu školy. Kde jsou velké děti. Ty se s tím nepárají a malým to klidně plesknou. Nejmladší je stále na budově mladších školáků. Tak věří. Dcery ví pravdu od přechodu na tu druhou budovu. Ale zas ani jedna nic neřekla, že ví. Ignorují to. Že ví pravdu jsem zjistila náhodně, když u nich vznikla potřeba, že nám půjdou něco koupit. Strašně nutně si potřebují něco koupit a my tam s nimi nesmíme.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5889
20.11.22 12:08
@Kelsey píše:
U nás nebyl problém reklamy. Ale přechod na jinou budovu školy. Kde jsou velké děti. Ty se s tím nepárají a malým to klidně plesknou. Nejmladší je stále na budově mladších školáků. Tak věří. Dcery ví pravdu od přechodu na tu druhou budovu. Ale zas ani jedna nic neřekla, že ví. Ignorují to. Že ví pravdu jsem zjistila náhodně, když u nich vznikla potřeba, že nám půjdou něco koupit. Strašně nutně si potřebují něco koupit a my tam s nimi nesmíme.

Tak u nás je to naštěstí rozděleno jen na první a druhý stupeň.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný