Ježíškova vnoučata

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
misi11
Neúnavná pisatelka 16652 příspěvků 26.10.17 07:47
Ježíškova vnoučata

Ahoj holky :kytka: a kluci ;)
Prave jsem narazila na fb na super napad. Jeziskova vnoucata. Prihlasuji se domovy pro seniory po cele CR s prosbou o splneni prani temto lidem.. Nekteri nedostali darek leta a cas je neuprosny. Vim, ze je tu spousta z Vas se srdcem na pravem miste a zapojite se i do tohhle. Naplnuje se tu misecka utulkackum, dokazalo se tu pomoci i dvojcatkum Hagenovym atd. Spousta oci se ubira k detskym domovum :srdce:, ale nezapominejme prosim i na tu starsi generaci. Nadavame na ni kvuli minulosti, ze nas zdrzuji, ale i my jednou zestarnem a i oni menili budoucnost v dobre vire, tak jako my ted svym detem. Diky moc :srdce: :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12789 příspěvků 26.10.17 07:56

Krásná myšlenka. Zapojuji se a rozšířím po známých

misi11
Neúnavná pisatelka 16652 příspěvků 26.10.17 07:57
@Tichošlápek píše:
Krásná myšlenka. Zapojuji se a rozšířím po známých

Dekuji :kytka:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20765 příspěvků 26.10.17 07:57

Mrknu na to - loni jsem zahlídla podobnou akci místní Domovinky, ale všechny babičky i dědečkové už byli rozebraní :srdce:

misi11
Neúnavná pisatelka 16652 příspěvků 26.10.17 07:59
@Mar__tanka1983 píše:
Mrknu na to - loni jsem zahlídla podobnou akci místní Domovinky, ale všechny babičky i dědečkové už byli rozebraní :srdce:

Diky moc, tady konci registrace domovu 1.11 a domovu stale pribiva.. A nemusi jit jen o Vanoce :palec:

smurfka
Vesmírná mluvilka 30365 příspěvků 26.10.17 08:34

U nas ve městě se tohle dělá každý rok..dětské domovy mají stránky kde děti píší své přání a lidí si můžeou kterékoliv dítě zamluvit a dárek mu koupit, a minulé dva roky už se to rozšířilo i na domovy důchodců, ldn bez příbuzných atd..

misi11
Neúnavná pisatelka 16652 příspěvků 26.10.17 13:38
@smurfka píše:
U nas ve městě se tohle dělá každý rok..dětské domovy mají stránky kde děti píší své přání a lidí si můžeou kterékoliv dítě zamluvit a dárek mu koupit, a minulé dva roky už se to rozšířilo i na domovy důchodců, ldn bez příbuzných atd..

To je super, bohuzel to takhle funguje malokde :(

misi11
Neúnavná pisatelka 16652 příspěvků 26.10.17 19:08

Prida se k nam jeste nekdo? :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.17 07:19

Já nosím každý rok do azylového domu pro muže své vánoční cukroví. Při pečení vždy počítám s nimi, dostávají tak polovinu toho, co upeču. Bohužel nejsem v situaci, abych mohla udělat víc. Přesto mě tak pokaždé rádi vidí :mrgreen:.

misi11
Neúnavná pisatelka 16652 příspěvků 27.10.17 11:37
@Anonymní píše:
Já nosím každý rok do azylového domu pro muže své vánoční cukroví. Při pečení vždy počítám s nimi, dostávají tak polovinu toho, co upeču. Bohužel nejsem v situaci, abych mohla udělat víc. Přesto mě tak pokaždé rádi vidí :mrgreen:.

To je krasne :palec: i takhle se da pomoci, vybornej napad a neni se proc za nej stydet :kytka:

medunka23
Kelišová 7333 příspěvků 27.10.17 11:42

Jee to je parádní nápad, jdu na to kouknout

misi11
Neúnavná pisatelka 16652 příspěvků 27.10.17 11:48
@medunka23 píše:
Jee to je parádní nápad, jdu na to kouknout

Urcite omrkni, diky :kytka:

ŠárkaPu
Kecalka 225 příspěvků 28.10.17 22:26

Určitě se také zapojím, je to opravdu moc hezké!!! Koukala jsem na jejich stránky, že se má nový seznam přání otevřít na začátku listopadu, našla jsem to správně?

přírodní
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 28.10.17 22:38

@misi11 To je super, ráda pomůžu, dokud mám ještě nějaké síly :srdce:

misi11
Neúnavná pisatelka 16652 příspěvků 01.11.17 06:28
@ŠárkaPu píše:
Určitě se také zapojím, je to opravdu moc hezké!!! Koukala jsem na jejich stránky, že se má nový seznam přání otevřít na začátku listopadu, našla jsem to správně?

Ano, je to ono. Nektere prani uz nastinili, ale dnes to vypukne :potlesk: :potlesk:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

„Odvolání podám, až mi Tereza zaplatí,“ říká právník Terezy

Soudce Šahzád Raza ve středu poslal Terezu Hlůškovou (22) za pašování drog na... číst dále >

Stanjura zuřivě hájí vyhazov Klause ml. z ODS, radní Richter mluví o diletantismu

Svým jednáním dlouhodobě poškozoval dobré jméno strany, nerespektoval její... číst dále >