jídelní stolička - odkdy?

116
9.11.05 13:17

jídelní stolička - odkdy?

ahoj, holky. odkdy jste dávaly mimisky do jídelní stoličky. malá sama ještě nesedí a židličku máme bohužel nepolohovatelnou(dar příbuzných) :( díky. petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1666
9.11.05 13:35

Ahoj Petro.

Vím, že se děti nemají posazovat, ale pokud jí do židličky po:,–(íš a je pevná a neklinklá sebou, tak bych jí tam po dobu jídla dala. Já se na to ptala své rahabiliotační a za tu chvíli se nic nestane, pokud nejíte hodinu(to tu někdo praktikuje).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kac
5049
9.11.05 13:36

ahoj,
my jsme zacali pozivat jid. stolicku az Honzik umel sam sedet. Do te doby jsem ho krmila v polohovaci a zajistene kolibce. Potom se zacal uz zvedat a byl k neudrzeni:-) Ze zacatku ho taky jidlo vubec nebavilo, musela jsem ho zabavovat nejakymi hrackami, aby vubec jedl. Ted se to uz da. Zkousi vse sam a nekdy, treba pri snidani muze sedet na velke zidli: Jako tata:-))
Tak at vam chutna a dobre se sedi.
Pa Kac+H

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
9.11.05 13:45

Ahoj Petro,

U nás se dřevěná jídelní stolička používala od 8 měsíců. Radimek již sám celkem bezpečně seděl a do autosedačky - kolébky, ve které jsme krmili do té doby, se již skoro nevlezl. Nejprve jsme ho asi týden posazovali jen na chvilku bez jídla, aby pochopil, jak se v ní sedí. Potom byl v pohodě.

Beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17026
9.11.05 14:08

ahojky,
dokud se prcek nepo:,–(il,neposazovala jsem ho ani ja(mam docela problemy s pateri,tak jsem byla pecliva a pribuzenstvu neoblomna :D ),tudiz do te doby jedl v autosedacce(vajicku).A ze si sedl az v devatem mesici,neco jsme si uzili:)/treba v kocarku atd./
Muj nazor tedy je-neposazovat,dokud si sam nesedne.
Any

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
9.11.05 15:35

Díky, holky. já malou krmím na klíně, v autosedačce by nevydržela - pořád se vrtí, něco ošahává, shazuje všechno na zem… Sama se ještě nepo:,–(ila, ale při včerejším náhodném posazení mnou udržela rovnováhu a celkem dlouho seděla. Vím, že se to nemá, ale neposazuju jí často :lol: No a to držení jednou rukou a krmení druhou, mezitím zvedání všeho, co je hozeno na zem, a ještě kontrola, aby na sebe nic nepřevrhla atd. je celkem náročné. Na druhé straně nechci, aby si ničila zádíčka. tak nevím :?: :?: petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
9.11.05 16:47

Ahoj Petro,
Sárku jsem dala do stoličky, až když už sama seděla a do té doby byla krmena v autosedačce - vajíčku.

Terezu bych v autosedačce neudržela ani náhodou a tak jsem zvolila variantu klín. A zjistila jsem, že není nic pohodlnějšího než krmení na klíně - samozřejmě vše bylo v dostatečné vzdálenosti od Terezy, která chtěla do všeho sahat a házet na zem. Jednou rukou jsem jí musela držet a ještě jsem si držela její jednu ruku. Velice brzo pochopila, že se buď nají a nebo se bude vrtět, dělat blbosti a půjde bez jídla od stolu.
Doporučuji vydržet na klíně do té doby než bude malá sama sedět. Zbytečně bys jí zadělala na zdravotní problém v budoucnu.....
Pavla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
flamma
16.4.12 15:03

Ahoj,
náš Vojta (7m) už sice sedí bez potíží sám, ale od doby, co jsem začali s příkrmy, krmím ho v autosedačce. Je to pohodlné pro oba:-).

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama