Jídelní židlička pro neposedné dítko

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2453
15.9.14 07:36

S dovolením se trošku vmezeřím s dotazem :mrgreen:
Chystám se pořídit jídelní židličku a zatím nejsem přesně rozhodnutá, tak sháním názory:

  1. košík pod židličkou - je k něčemu potřeba, nebo je to jen lapač prachu? Beru to tak, že si stejně sednu na židli u stolu a přisunu si tu židličku, čili vše potřebné můžu odložit na stůl. Nebo je tam nějaké jiné využití? Plánuju tu židli občas složit a odložit do kouta, takže v tom košíku stejně nic zůstávat nemůže, co?
  1. nemáte některá srovnání mezi levnějším a dražším modelem? Mám vybranou (tj. líbí se mně prozatím) židličku za 3,5 tis., ale jsou už třeba od 1.500,–-, tak by mě zajímalo, jestli porovnání nějaké levnější a dražší při používání vyšlo tak, že je v podstatě jedno, kolik židle stála a je to od určité ceny už jen o značce a designu?
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1051
15.9.14 10:49

@ana11 tak košík pod židličkou je dobrej na bryndáček a plenku. Nevím já ho používám ;) Jinak nemám zkušenost s drahou židličkou…přijde mi to zbytečné protože pak si dítě může v klidu sednout na normální židli. Pokud hledáš něco hodně skladného a přitom stabilní tak je hodně dobrá tahle http://www.e-batole.cz/…lue/d-71320/ má jí kamarádka a nemůže si jí vynachválit :palec: Nebo pak tu klasiku omyvatelnou http://www.e-batole.cz/…icky/c-1137/ .

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3395
15.9.14 12:05

@ana11 s cenou ti neporadím, mam pres inzerat použitou, ale neni tk na ni vubec vidt akorat jsem musela vydrbat skviry kde bylo zaschle stare jidlo a je zas jak nova. Ale je to nejaka ta chicco polly co jsem koukala tak stoji kolem tech 3.500,– ale teda nemame na ni kosik ale sitku na zadnich nozkach a vubec ji nepoužívám :-D taky je k tomu jeste jeden mini stolek na odkladani veci behem krmeni aby na to dite nedosahlo a to taky nepouzivam.. jinak kdyz se zidle slozi tak ta sitka ji nepřekáží a klidne v ni muzes veci nechat, nevadi to. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
324
15.9.14 12:30

@michee Vypadá dobře… kterou přesně máte? A je opravdu hodně stabilní - i když by se v ní dítě pohupovalo, vydrží stát? Děkuji. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
324
15.9.14 12:37

@michee Ještě mě napadá - škoda, že nemá pultík. :( To bych fakt brala…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3678
15.9.14 20:57
@evapraga píše:
@michee Ještě mě napadá - škoda, že nemá pultík. :( To bych fakt brala…

Jsou i jine zidlicky nez je stokke a maji pultik. Ale zase nemaji beby set a dite je tam celkem na volno, to je treba ceska zidlicka jitro.
Jinak my mame tripp-trapp a na tom baby set a polstrovani, bohuzel cele to vyjde na nejakych 6,5 tisice, ale zase to bude mit na hodne dlouho. Je stabilni i kdyz tam s sebou mele, v balicku s baby setem je i takovy pridavny plast na zvyseni stability zidlicky, ale my to ani nemontovali, protoze fakt zidle drzi. Jen je problem, ze se spunt odstrkuje od stolu, ale to dela uplne se vsema zidlickama, ktere nemaji pultik a prisoupnou se ke stolu. Ja jsem spokojena, ale ne kazdemu vyhovuje. Rozhodne doporucuju zajit do obchodu a zidlicky zkusit. Pokud mate blizko obchod kika, tak tam stokke a dalsi rostouci jidelni zidlicky maji (teda aspon v Ostrave pred rokem je meli).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
324
18.9.14 20:12

Chicco polly

Verčo, prosím, vy máte asi ten tip 2013, že? Zrovna o téhle židličce uvažuju. Dá se skopit opěrka zad do pololehu, nebo je židlička pořád v kolmé poloze a sklápí se dozadu celá? Děkuji! :kytka:
@veronika6913 píše:
@ana11 s cenou ti neporadím, mam pres inzerat použitou, ale neni tk na ni vubec vidt akorat jsem musela vydrbat skviry kde bylo zaschle stare jidlo a je zas jak nova. Ale je to nejaka ta chicco polly co jsem koukala tak stoji kolem tech 3.500,– ale teda nemame na ni kosik ale sitku na zadnich nozkach a vubec ji nepoužívám :-D taky je k tomu jeste jeden mini stolek na odkladani veci behem krmeni aby na to dite nedosahlo a to taky nepouzivam.. jinak kdyz se zidle slozi tak ta sitka ji nepřekáží a klidne v ni muzes veci nechat, nevadi to. ;)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3395
18.9.14 20:18

@evapraga asi mame tu ale urcite ti to nepovim, nemuzu nikde na te zidliccr najit kde je napsany ten typ :oops: ale da se sklopit operatko (jako do toho pololehu) ;-) cela se naklapet neda ale da se posouvat nahoru a dolu ze kdyz bude dite vetsi muze si do ni chodit hacnoit samo ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí