Jméno k našemu příjmení

Anonymní
17.1.21 01:01

Jméno k našemu příjmení

Ahoj. Před pár týdny jsme se s manželem dozvěděli, že se nám narodí miminko a tak začínáme hledat jména, která by se hodila k našemu příjmení Kóré (bez ová!) Pohlaví si chceme nechat jako překvápko. Moc se nám nelíbí typická česká jména. Zase ale nechceme nějakou šílenost.
Co se vám líbí za jméno k tomuto příjmení?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
330
17.1.21 01:44

Hezké by třeba bylo - Alissa Kóré a kluk nevím 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
17.1.21 02:14

Pro kluka by se mi asi líbilo Adrian nebo Mathias, Maxim, pro holku možná Regina, Selma, Stela, Lisa nebo Luisa. Přeji Vám, ať hlavně všechno dobře dopadne. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11756
17.1.21 05:44

Filip, David, Adam
Linda, Vanda, Stela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52938
17.1.21 06:16

Aladar, Karel, Kamila, Krystýna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.1.21 06:37

Diana, Vanessa, Ariana
Sebastian, Nathaniel, Elliot 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
17.1.21 07:23

Karla, Kamil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
17.1.21 07:52

Těžko říct, příjmení je hodně neobvyklé, vy nemáte ani jeden jména co by se vám líbila a nad kterými uvažujete?:)) Jinak úplně na začátku těhotenství vybírat mi připadá hrozně brzo, ono se ty preference stejně ještě x krát změní :D Ale určitě je fajn mít nad čím přemýšlet :)) Ja bych nevybírala vyloženě cizí a výstřední jména, spis něco mezinárodního co se dává i u nás ale ne top 5 :roll: :D
Třeba Andrea, Alex (Alexandr ), Laura, Oliver

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52240
17.1.21 08:33

Dala bych neco odvaznejsiho k tomu prijmeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.1.21 08:36

Arletta, Christiana, Stella

Alan, Adrian, Ryan, Richard
;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
17.1.21 09:44

Líbilo by se mi delší jméno ke krátkému příjmení, nebo zkrátka aspoň trojslabicne. Třeba Sebastian a Adriana. Obě spojení těchto jmen plus příjmení mi přijdou takové honosné nebo jak to říci. Gratulace k miminku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9095
17.1.21 12:06

Sebastian
Ida, Nina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.1.21 12:21

Já bych asi volila nějaké pěkné mezinárodní jméno… Pro holky mě napadá třeba Kristýna nebo nějaká její varianta (Christina, Christiana…), nebo Zuzana (Susanna.). Pro český babči by to byla pořád Kristýnka nebo Zuzanka, a jména jsou použitelná i v zahraničí. U kluků mě sice nic moc nenapadá, ale hezkých jmen je spousta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
17.1.21 16:02

Gratuluji. Mate hezke a zajimave prijmeni. Mne by se k tomu libilo neco delsiho, ale i jak tady nekdo zminoval Nina Kore tak to zni taky hezky.

Isabella/Izabela Kore, Olivia Kore, Elizabeth Kore, Silvie/a, Leona, Leontyna, Valentyna.

Felix, Oliver, Christian, Dominik, Alexander, Harrison, Theodore, Leonard.

Hodne stesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 20:45

@Danus1 moc děkujeme, Dominika by si přál manžel. Mě by se moc líbil Eliot, Oliver, Teodor. Pro holčičku se mi líbí Olivie, Viktorie. manžel chce Dominiku (sám se jmenuje Dominik, takže to je jeho přání) doma už jednu holčičku máme- Terezii. Přítel není moc na zahraniční jména. Já zase nejsem moc na ty česká, je jich opravdu jen pár, které se mi líbí. U chlapečka je Dominik na 100% u holčičky jsme se zatím nedohodli, takže pořád hledáme dál..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat