Jméno pro psa nebo fenku na D, poradíte?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1490
2.5.13 10:09

Ja znam psa co se jmenuje Dior:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4466
2.5.13 10:11

Dolce („dolče“) :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10631
2.5.13 10:13

My máme Dafne a říkáme jí Dafi :D.. Byla taky z vrhu D a mohli jsme si vybrat Dafne nebo Debbie :mrgreen:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9090
2.5.13 10:16

A nebo mě ještě napadlo, vy co máte pejsky s PP…je možné, abychom pejskovi říkali jinak, než bude mít napsáno v papírech? Máte to tak někdo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2393
2.5.13 10:16
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5065
2.5.13 10:18

@Verca1989 pejskovi se nemusí říkat podle jména z papírů… naši si přivezli Agátu a už pět let je to Megi :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35978
2.5.13 10:18

Me prvni napadlo “ty debile pojd sem!“ :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8566
2.5.13 10:19

Dolar, Dorian, Danuta, Darek, Damian; Doris, Debora, Denim

Příspěvek upraven 02.05.13 v 10:21

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10631
2.5.13 10:21

@Verca1989 Nemáme, ale říkali jsme, že pokud na něj zbyde opravdu debilní jméno, tak co bude mít v papírech nás nebude zajímat a vymyslíme mu něco lepšího :D.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3796
2.5.13 10:21
@Verca1989 píše:
A nebo mě ještě napadlo, vy co máte pejsky s PP…je možné, abychom pejskovi říkali jinak, než bude mít napsáno v papírech? Máte to tak někdo?

No, my jsme si přivezli Daisy a máme Berušku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21
2.5.13 10:22

Dobi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9989
2.5.13 10:28

@Verca1989 U prvního chovatelka chtěla na začátku celého vrhu Cheerful a pak jsme si mohli dát cokoli tak máme „Cheerful Hero…“ (Veselý hrdina) a říkáme mu Hero, Heroušku,..

U druhé to byl vrh „I“ tak jsme vymysleli „I am Elite of..název chs..“ a říkáme ji Elitka, Ela

u třetí si chovatelé vymysleli jména a my si z nich jedno vybrali - papírově "Dona Cruz.. " ale volací jméno je Debbie

a u čtvrté poslední jsme jméno neřešili a koupili ji jako „Kamiyu ze..“ a voláme na ni Kami, Kamilo,..

Určitě můžeš říkat jakkoli a s papíry to nesouvisí ale já to tam třeba u prvních dvou prostě chtěla :) Taky jde dát dvě jména - na to písmeno a pak to co se vám líbí.. Plácnu třeba Dona Elza.. a volat na ni Elza ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18079
2.5.13 10:29

Tak náš pes se jmenuje DINO (podle toho i můj profil na emiminu :lol: ). Je to moc krásný a sluší mu to - říkáme mu Dino, Dinouš, Dinoušek, Dinulka…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11896
2.5.13 10:41

Dina, Dino, Daysy, Dyk, Don…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2256
2.5.13 10:49
@Verca1989 píše:
A nebo mě ještě napadlo, vy co máte pejsky s PP…je možné, abychom pejskovi říkali jinak, než bude mít napsáno v papírech? Máte to tak někdo?

Já měla papírového kocoura Peršana… A neříkala jsem mu jménem co měl v papírech, jelikož to byla katastrofa :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný