Reklama

Jsem nejhorší matka na světě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 19:40
Jsem nejhorší matka na světě

Dceři jsou přes dva roky, najednou mi přestala jist, ted se to zlepšilo ale odnaucila se u jídla sedět a ji jen to co ji chutná a vi co to je. Obědy vůbec nejí, jen chleba, rohlík, jogurty atd :( dnes ze chce prbinacek tak sem ji ho nenápadně smíchala s tvarohem a dala do misky, dívala se u toho na TV a nevšimla si že ji to dávám z misky, jak si toho všimla tak přestala jist… Už sem to nezvládla šla za ni strčila ji lžičku do pusy ať ochutná že je to, to co papala celou dobu a ona začala plakat a držela to zase v pusy jako vždy, tak sem ji dala na zadek a že to má spolknout.. Ona furt hysterak tak sem ji dala na zadek několikrát a ona se nakonec pocurala… Je mi ze mě zle a nevím co mám ted dělat. Chce se mi umřít, ze sem ji tohle udělala, dcera se semnou bavi jako by nic.. Strašně jsem se ji omluvila, ale je mi jasný ze sem ji to jídlo znechutila úplně a ještě k tomu se bojím ze teď bude mít nějaké trauma. Nemlatila jsem ji silou ale několikrát na ten zadeček takže ji to určitě muselo strašně bolet… Vynadejte mi zasloužím si to a stejně to už nikdy nenapravim :,( :,( :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 11.07.18 19:44

Nj, zpátky to nevezmeš. Příště ji nenuť, žádný děcko hlady dobrovolně neumře. Až hlad dostane, tak se nají.

terien
Kelišová 7404 příspěvků 11.07.18 19:45

Prosím tě co blázníš 8o jaký trauma, jaký umřít,… Tak dostala na prdel, no bóže. Moje dcera je taky nejedlik, chápu tě, člověka to dokáže neuvěřitelně vydeptat. Ony ty dětičky si z nás taky umí udělat pěkný dobrý den a přes to jídlo s námi pěkně zacvičit. Pusť to z hlavy a příště nenutit, dávat malé porce a nevynahrazovat dobrůtkami - rady doktorky.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9614 příspěvků 11.07.18 19:46

Hlavně se uklidni sama. Když nechce, nechce. Tak ať nejí. Btw ona to, ze dostala na zadek, uz ani neví ;) - byt tebou tak příště odejdu do jiné místnosti a tam si pěkně od plic zanadavam.

terinka4444
Hvězda diskuse 66540 příspěvků 11.07.18 19:46

Bože klid, stalo se, trauma z toho mít nebude. Ještě se v životě naděláš chyb, které tě budou zpětně trápit. Nicméně důslednost by se ti vyplatila, bez mlácení, ale nepolevit. Tady si sedneš a jíš. Taky jsem měla nejedlíka a jediné, co pomohlo byla důslednost, jinak člověk vymýšlel a vyráběl 20 jídel, běhal po baráku jak pominutej a dítě nejedlo a dělalo si z něj dobrý den.

Linamati 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 19:47
@Anonymní píše:
Dceři jsou přes dva roky, najednou mi přestala jist, ted se to zlepšilo ale odnaucila se u jídla sedět a ji jen to co ji chutná a vi co to je. Obědy vůbec nejí, jen chleba, rohlík, jogurty atd :( dnes ze chce prbinacek tak sem ji ho nenápadně smíchala s tvarohem a dala do misky, dívala se u toho na TV a nevšimla si že ji to dávám z misky, jak si toho všimla tak přestala jist… Už sem to nezvládla šla za ni strčila ji lžičku do pusy ať ochutná že je to, to co papala celou dobu a ona začala plakat a držela to zase v pusy jako vždy, tak sem ji dala na zadek a že to má spolknout.. Ona furt hysterak tak sem ji dala na zadek několikrát a ona se nakonec pocurala… Je mi ze mě zle a nevím co mám ted dělat. Chce se mi umřít, ze sem ji tohle udělala, dcera se semnou bavi jako by nic.. Strašně jsem se ji omluvila, ale je mi jasný ze sem ji to jídlo znechutila úplně a ještě k tomu se bojím ze teď bude mít nějaké trauma. Nemlatila jsem ji silou ale několikrát na ten zadeček takže ji to určitě muselo strašně bolet… Vynadejte mi zasloužím si to a stejně to už nikdy nenapravim :,( :,( :,( :,( :,(

Klid. Toho ještě bude.. víš kolikrát Ti ujedou nervy ? To se prostě stává. Rozhodně nejsi špatná máma. Naopak.. je úctyhodné že jsi se jí omluvila a přiznala svou chybu. Alespoň má dobrý příklad do budoucna . Že prostě člověk ujede ale je fér se omluvit . Klid ! Dej si čokoládu a klid ! :mavam:

_0812_
Kecalka 472 příspěvků 11.07.18 19:47

Prostě to ruply nervy, to se stane. Kdybys kolikrát viděla mě jak řádím… Mám skoro čtyřletou a v bledě modrém. Nic nechce, nic jí nechutná, ale blbosti by cpala na kila. Takže už jí nenutím. Dostane jídlo, nechce tak prostě nejí a nic jiného nedostane do dalšího jídla. Pokud opět nechce, tak prostě zůstane hlady. A on jí hlad potom donutí a sní co se jí dá a ještě chodí ujídat i nám jak jí najednou chutná všechno.

terinka4444
Hvězda diskuse 66540 příspěvků 11.07.18 19:48
@Nowuka2 píše:
Nj, zpátky to nevezmeš. Příště ji nenuť, žádný děcko hlady dobrovolně neumře. Až hlad dostane, tak se nají.

no, hlady neumře asi, ale to, že až dostane hlad, tak se nají, to neplatí. čím méně jedí, tím menší pocit potřeby jídla mají.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 11.07.18 19:48

No hlavně jsi hysterka,ktera rozmazlila sve dítě a ted mas problém.Já mám 3 pubose a tečku mi nervy denně,ale umírat tedy kvůli každé kravine fakt nehodlám.:-)syn ji jako dítě ze školky a je v ranne pubertě,no co,casem to dozene,nehroutim se,boze…:-)

Karlaska
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 11.07.18 19:49

No hlavně jsi hysterka,ktera rozmazlila sve dítě a ted mas problém.Já mám 3 pubose a tečku mi nervy denně,ale umírat tedy kvůli každé kravine fakt nehodlám.:-)syn ji jako dítě ze školky a je v ranne pubertě,no co,casem to dozene,nehroutim se,boze…:-)

jenny.fields
Generální žvanilka 24587 příspěvků 11.07.18 19:49

Neni treba hysterickych vylevu. Ver, ze v budoucnu udelas pravdepodobne horsi veci a s fyzickym trestem nemusi mit nic spolecneho. Delame chyby, tak klid.

terien
Kelišová 7404 příspěvků 11.07.18 19:50
@terinka4444 píše:
no, hlady neumře asi, ale to, že až dostane hlad, tak se nají, to neplatí. čím méně jedí, tím menší pocit potřeby jídla mají.

Přesně. Moje byla schopná se vyhladovět, až řvala, že ji bolí břicho a stejně se nenažrala :zed: :cert: :zed: fakt jsem měla stavy kdy jsem ji to chtěla nacpat do krku.

blumen
Hvězda diskuse 40343 příspěvků 11.07.18 19:51

Je to obdobi, ktere muze trvat roky.

Takze se obrn, nabizej, nenut.

A uz to nevratis, zitra je ale taky den ;) tak hlavne klid

Netopirek
Echt Kelišová 7600 příspěvků 11.07.18 19:53

Tak titul Nejhorší matky světa jsem dnes dostala já. Dcera mi zopakovala dokonale několikrát. :cert:
Jestli tě do teď nervovalo, že není. Tak si teprve užiješ.
Akorát nechápu, proč jsi místo radosti, že chce jíst. Jí dávala něco co nechtěla?
A nervy ujedou občas každému

Chumláčková_víla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 19:53

neboj se, z toho se vyspíš a zítra ti bude líp, nic tak strašného se nestalo

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama