Jsem snad vyžírka? :-(

Anonymní
23.6.15 21:17

jsem snad vyžírka? :-(

Vložím tentokrát anonymně, jelikož je to hodně citlivé a nevím, zda sem nechodí někdo z rodiny.
Dnes jsem měla vskutku nepříjemný rozhovor s tchýní a je mi z toho hodně smutno. Defacto mi vyčetla, že jsem na mateřské a že nechodím do práce a že chudák můj muž musí živit celou rodinu. 8o Chtěli jsme mít druhé mimčo, ale ona mi dnes sdělila, že bychom měli počkat, protože já bych měla jít do práce. Má za to, že živoříme a že finančně strádáme. Ano, peněz by mohlo být více, ale máme všechno. Nemáme žádné dluhy, žijeme skromně, ale kvalitně. Mám tchýni ráda, máme spolu dobrý vztah a proto mě hodně mrzí, co jsem si musela vyslechnout, nevzmohla jsem se naslovo. Vážně mě mrzí, že si o mě myslí asi, že jsem líná atp.
Holky, je tu vůbec některá, která je jen na rodičáku a nechodí přitom do práce? Já mám jen přivýdělek na dohodu, ale asi je to málo :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8959
23.6.15 21:21

Já jsem na RD a nedělám nic jiného, né že bych nechtěla, ale bohužel nic nemám:( Ale poslední dobou cítím, že bych to se synem ani nezvládla. Navíc čekáme druhé mimčo. Asi jsem taky vyžírka..
Manželovi jsi to říkala? Můj by maminku spacifikoval.. Co tvůj?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4914

No tvl! Pardon, ale to je trochu moc co ti tchyně řekla…vyžírka rozhodně nejsi :hug: a řekla jsi to chlapovi??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100

Já byla na rodičáku celkem pět let, nepracovala jsem při něm… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
23.6.15 21:22

Já jsem jenom na rodičáku, dvě děti po sobě, hypotéka. Mám teda možnost si občas přivydělat do bývalé práce, ale radši se věnuju dětem a domácnosti. Z a půl roku mi to končí, tak si to chci s dětmi užít. Manžel naštěstí stojí při mě. A babičky spíš vypomůžou nějakou tou korunou, když můžou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1524

Jak máš staré dítě? Tchýni do toho nic není, jak to máte doma s manželem rozdělené. Některé ženy chtějí být doma na dlouhé RD, některé chtějí pracovat. Záleží co vám oběma vyhovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3330
@Anonymní píše:
Vložím tentokrát anonymně, jelikož je to hodně citlivé a nevím, zda sem nechodí někdo z rodiny.
Dnes jsem měla vskutku nepříjemný rozhovor s tchýní a je mi z toho hodně smutno. Defacto mi vyčetla, že jsem na mateřské a že nechodím do práce a že chudák můj muž musí živit celou rodinu. 8o Chtěli jsme mít druhé mimčo, ale ona mi dnes sdělila, že bychom měli počkat, protože já bych měla jít do práce. Má za to, že živoříme a že finančně strádáme. Ano, peněz by mohlo být více, ale máme všechno. Nemáme žádné dluhy, žijeme skromně, ale kvalitně. Mám tchýni ráda, máme spolu dobrý vztah a proto mě hodně mrzí, co jsem si musela vyslechnout, nevzmohla jsem se naslovo. Vážně mě mrzí, že si o mě myslí asi, že jsem líná atp.
Holky, je tu vůbec některá, která je jen na rodičáku a nechodí přitom do práce? Já mám jen přivýdělek na dohodu, ale asi je to málo :,(

;) A ještě chceme třetí dítě a do práce půjdu kdovíkdy :D Nic si z toho nedělej, hlavní je, aby za tebou stál tvůj muž :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.6.15 21:23

A to tě trápí? Tchýně ás musí živit? Já bych jí poděkovala ze pěknou radu a dál bych se řídila tím, co chceme s manželem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1504

Ahoj bud v pohode…ja jsem jen na rodicaku a vydelava pritel, ale presne nemame dluhy bydleni bez hypoteky atd..sice si nevyskakujeme ale mame co jist strechu nad hlavou taky a slozenky zaplacene a to je nejdulezitejsi holt si nejdu koupi dziny za 2000 ale za 700 kdyz je potreba a jsem na materske az pujdu pak zase do prace tak bude lepe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053

Je hrozne, jak se lidi kolem montuji do vztahu jinych. Plati ona vase dite? Vychovava ho? Ne? Tak at mlci.
Sama jsem s druhym ditetem na rodicaku a tchyne mi nikdy nerekla, ze se doma flakam. Sama jsem chtela jit na dva dny v tydnu na brigadu a muzskej mi rekl, at si uzivam deti, dokud jsou male, ze neni treba, abych zatim pracovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Manželovi jsem to řekla, řekl mi, že jí nemám poslouchat a nemám to brát vážně…ale bohužel to tak na povel nejde. Žere mě to od rána :-(

• Nahlásit
  • Citovat
26152

Ale třeba si nemyslí, že si líná jen že by vám to pomohlo zlepšit situaci. Pokud si myslí, že živoříte a finančně strádáte, tak to myslela dobře.
Píšeš, že jsi na to nereagovala, tak to příště zkus.Jde nejspíš jen o nedorozumění ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
23.6.15 21:24
@Anonymní píše:
Holky, je tu vůbec některá, která je jen na rodičáku a nechodí přitom do práce? Já mám jen přivýdělek na dohodu, ale asi je to málo :,(

Ahoj :hug:, důležité je, co si o tom myslí tvůj manžel, tchýně je v tomhle nepodstatná. Přijde mi to hodně necitlivé a měla bych jí to velmi za zlé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
552
23.6.15 21:24

.

Příspěvek upraven 17.08.15 v 21:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.15 21:26
@Claire00 píše:
Jak máš staré dítě? Tchýni do toho nic není, jak to máte doma s manželem rozdělené. Některé ženy chtějí být doma na dlouhé RD, některé chtějí pracovat. Záleží co vám oběma vyhovuje.

Dcerce je 2,5roku. Manžel mě do práce nehoní, nebo nemám ten pocit, že by chtěl, abych šla pracovat. Oba chceme ještě jedno mimčo…Já jsem jen měla za to, že je ráda, že nám to schvaluje. Stále mě chválí, jak jsem skvělá máma a kdesi cosi a pak na mě vybafne tohle? Já to fakt nechápu

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama