Jsem těhotná?

876
7.1.05 13:33

Jsem těhotná???

Ahoj,
chci se zeptat na jednu věc. Včera odpoledne (14den po OVU) jsem si dělala těhu test Unimark a vyšla mi druhá čárka taková slabá. Pak jsem si ten stejný test dělala ráno (2×) a na obou mi taky vyšla slabá ale viditelná druhá čárka. Odpoledne jsem si ještě dělala Clearview test a taky mi vyšla druhá čárka taková slabší než ta kontrolní, ale zřetelná. Jsem těhotná? Je možná, že ta druhá čárka je slabší, protože je dnes teprve 15 den po OVU? Byla jsem u doktora a vzali mi krev, ale nic moc mi k tomu se sestrou neřekli… Jen, že na ultrazvuku ještě není nic vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
7.1.05 13:49

Myslím si,že na 99% těhotná jsi. Tak hodně štěstí :D

• Nahlásit
  • Citovat
107
7.1.05 13:59

Já taky myslim, že téměř jistě těhotná jsi. Já si dělala test hned druhý den po vynechání MS a druhá čárka tam byla i když zrovna jako u tebe slabší než ta kontrolní. Na UZV týden na to taky nic neviděli, ale za dalších 14 dní už tam byla krásná fazolka. Tak hodně štěstí :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
7.1.05 14:10

Ahoj Markéto,
tak dotřetice :) i já si myslím, že jsi těhulka. Testíky nelžou. Navíc výsledky z krve jsou 100%.
Tak dej vědět jak jsi dopadla.
Držím palce.
Daria

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
7.1.05 14:20

I já souhlasim. Slabá druhá čárka je ze začátku normální. Závisí to na hladině lidského hormonu a ta je zpočátku nízká. Když to zkusíš za tejden, určitě už bude silnější :-). Já šla na ultrazvuk až v 6 tt, aby bylo něco vidět a taky jsem tam malou čárečku už viděla :-)).
Tak hodně štěstí
Peťule a mrňous 15 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
7.1.05 14:31

I já si myslím, že jsi těhulka :! Takže móóc blahopřeju. Jen nechápu, že na ultrazvuku nic neviděli. Já na něm byla asi 10 po Ovu a už tam byla fazolka. Ale za pár dní jsem o ni přišla. No možná se tam mimčo schovává.
Alenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
8.1.05 08:05

Myslím,že jsi těhotná…gratuluji… :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
876
8.1.05 09:29

Díky moc za odpovědi. Moc doufám, že to vyjde. V úterý budou výsledky krve, tak uvidím. Ale myslím, že těhotná jsem i podle BT - dnes 16.den po OVU 37.1. Tak už s mužem tak trochu slavíme :D Akorát mě zarazilo, že mi doktor řekl, že i pokud jsem těhotná, tak ať se až tak do desátého týdne neraduju, že se velká část těhotenství potratí (?) Tak nevím, co si mám o tom myslet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
8.1.05 10:37

Markét, nemysli si o tom nic. I já si udělala těhu test a vyšly II. Ve čtvrtek mi dr. potvrdila těhu, fazolka už byla na ultrazvuku vidět a jsem ve 4tt. Díky, tomu, že jsem tady od října a prolezla jsem celou diskusi včetně deníčků, tak jsem si plně vědoma, že stále vyhráno nemám. Moc bych si přála, aby to vyšlo, protože mimi je plánováno od 08/2003 :D Ale na druhou stranu, jak jsem psala se může stále ještě něco přihodit. Proto jsme se s manželem domluvili, že těhu oznámíme až po 12tt. Každý týden budu pro jistotu chodit na ultr., abychom se po psychické stránce moc nenervovali a byli stále pod kontrolou. Hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
8.1.05 14:40

Holky, kdy je vidět mimi na ultrazvuku? Já jsem měla už těhu potvrzené z krve, další týden šla na ultrazvuk a ještě jsem nic neviděla, až ten další týden, zhruba tedy po 2 týdnech co jsem už z krve věděla, že jsem těhotná (bohužel to těhu nedopadlo dobře) :cry:
A kdy testovat? Já bych řekla že asi 2 týdny po OVU, ne?
Daria

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
10.1.05 08:43

Ahoj Dario,
jak už jsem psala, já byla na ultrazvuku v 6tt. Doktorka říkala, že dřív to nemá moc smysl, a i tak si nebyla jistá, jestli něco bude vidět. Nakonec bylo, ale myslím, že je to taky celkem individuální. Záleží i na tom, kde se mimi zrovna nachází atd. Těhu test má smysl dělat tak nejdřív první den po vynechání menstruace (mě se // ukázali 3. den po vynechání).

Tak hodně štěstí
Peťule a mrňous 16 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
876
10.1.05 12:18

Ahoj holky,
asi se do zítřka zblázním, než se dozvím ty výsledky krevních testů. Mám trochu strach, že jsem na ně šla moc brzo (v den vynechání MS) a že to třeba nepoznají, nebo se to pozná z krevních testů hned? Dneska mám 18 den od ovulace, pořád vysoké BT (kolem 36.9, 37), takže podle toho, co jsem o BT četla na WWW.rodina.cz bych měla být na stopro těhotná. Akorát jsem teď šla na záchod a zjistila jsem, že trochu špiním, tak mám strach…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
10.1.05 12:29

No, Markét, nevím. Já jsem šla k dr. až 25 den od ovulace. Vzala mi krev a na ultrz. už byl viděn plod. Ultrz. byl vaginální. A test jsem si dělala 36DC cyklu (tj. 6 dnů zpoždění po MS). Nechtěl jsem zbytečně plašit a sama sebe ničit tím, že to zase nevyšlo. Radši jsem čekala na MS a když se po týdnu nedostavila, tak jsem zkusila těhu test a ono to vyšlo. A dr se objednala o 5 dní později. Každopádně ti držím palečky, ať ti to výjde!!!! Zítra nezapomeň napsat jak jsi dopadla. Já jdu zase ve čtvrtek na ultrz, ať vím, jak to mimi roste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
10.1.05 19:16

Ahoj Markéto, pokud trochu špiníš, tak lehnout a ani se nehnout.S testy nemám zkušenosti, ale pokud bys byla těhotná, tak buď v klidu.(Tím myslím na lůžku.) Zítra pokud ti doktor potvrdí těhotenství, tak mu řekni, že špiníš. Dá ti pigárko neolutinu a raději si vyžádej i magnésium(tablety). Držím palce.Napiš jak jsi dopadla, ať to všechny víme. Ajka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.1.05 08:49

Ahoj holky,
tak podle krevních testů mi těhotenství potvrdili. Bohužel jsem ale v pondělí začala krvacet a nakonec to vypadalo jako trochu slabší menstruace. Doktor mi řekl, že pravděpodobně došlo k potratu, protože se asi něco nevyvíjelo správně, tak to příroda stornovala. Že prý si z toho nemám dělat nějaké trauma a příští měsíc to zkusit zas. Že prý se to stává u 25 - 40% těhotenství. Ale že většinou žena ani nezjistí, že byla těhotná a bere to jako opožděnou MS. Já jsem to ale odhalila moc brzo…Tak nevím. Nějaká naděje ještě je, ale už to radši kašlu. Moc jsem se na to upjala a asi proto to tak dopadlo. Podle mého muže si to tělo vyzkoušelo naněčisto a příště už to vyjde. Aspoň víme, že otěhotnět můžu (poměrně rychle - teď to byl čtvrtý cyklus od dobrání prášků), tak to budem zkoušet dál…
Marketa182

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama