Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Petra Star píše: Více
Dobrý den,
žádám vás a o slušnou diskuzi bez zbytečných urážek, jinak vám bude udělen okamžitý ban.
Hezký den
Jana
@Jaňouchová píše: Více
Dobrý den,
také vás žádám a slušnou diskuzi. Pokud budete pokračovat v urážení, bude vám udělen okamžitý ban.
Hezký den
Jana
Já bych na tu pohotovost jela. Neděle odpoledne bude úplně ideální. Vem sebou ty testy a článek, kde psali, že nesilici testy mohou znamenat mimoděložní těhotenství a Tvoje doktorka má až do 2.9. dovolenou a ty strach …. A pak nám napiš, co Ti na to řekli ![]()
@Liška32 píše: Více
4-5 tt na UTZ toho moc vidět nebude … to je někde těsně po vynechání MS.
@admin velice se omlouvam nechala jsem se unest. Nemam rada zneuzivani lekarske pece.
@Catalinn ne, taky jsem testovala casto, mam pro to pochopeni, mam deti z IVF. Zakladalelka ale tvrdi, ze je v poradku bezet na pohotovost kvuli slabnoucimu testu a pak jeste dodala, ze si plati zdravotni a muze na pohotovost klidne uz nevim kolikrat ( hledat ten presny vyrok nebudu) a nikomu do toho nic neni. Proto tu schytala cocku.
@Catalinn neni v poradku se nekomu s nizkym IQ vysmivat, nemuze za to. Napr. se nevysmivam, ze ma nekdo problem pochopit matiku nebo cokoli jineho. V teto diskuzi je to vsak potreba vnimat s nadsazkou. Kdyz nekdo v jinem kontextu pouzije starsi termin „de-bi-li-ta“ nemysli jim jiste, ze dotycny ma IQ po 70 body. Je to nadavka za to, ze dela neco spatne.
Taky konkretne jde o kombinaci arogance a igorovani faktu ohledne rizik na zacatku tehotenstvi, ktera jsou obecne znama nebo minimalne jsou o tom snadno dostupne informace.
@Petra Star píše: Více
Ano, toto je nesmysl a zneužívání služby pohotovosti, taky by se to dalo považovat za nějaké ohrožování zdraví jiných, pokud by někdo měl následky z toho, že jemu se péče nedostala včas, s tím naprosto souhlasím
Ale je tady pravidlem, a na to jsem reagovala, že žena, která sem např. dá fotku ducha (ať tam je nebo není), tak hned padne od někoho otázka, zda uz jí mešká MS. Za jasným účelem poučovat, že testuje brzy.. a je to tady pořád dokola. To zesměšňování holek, co testují často nebo brzy. Tohle si nikdo nezaslouží a ani nejvyrovnanejsi a nejinteligentnější žena světa, co ani netestuje, ale rovnou po dvou týdnech meškání jde na ultrazvuk, by tohle dělat neměla. Ale taková by to asi neměla potřebu dělat ![]()
@Catalinn Takže když někdo testuje opravdu brzy před MS, tak se ptát nikdo nemá a máme ji napsat co? Zatím tam nic není, udělej test za 2 dny? Když má mít MS třeba za týden? Tak se zeptám a pak napíšu, že má testovat za týden. To je špatně a vlastně poučujeme, a děláme chytré?
Prostě počkej do kontroly. Chápu tě, taky jsem měla slabou čárku a ptala jsem se tady, jestli to vůbec mám říkat partnerovi. No a už končím 1. trimestr, v úterý jdu na genetiku.
Jestli se mimčo má udržet, tak se udrží, pokud nemáš žádné bolesti, tak opravdu počkej na UTZ. Držím palce.
@Dahlia0409 píše: Více
Jediné, co píšu, že není v pořádku, je zesměšňování. Tím bych to úplně uzavřela.
@Catalinn píše: Více
Jako že když napíšu, že to dělá špatně, tak ji zesměšňuju? ![]()
@Dahlia0409 píše: Více
Ne proboha. A respektuj prosím, že už zde nechci diskutovat. Reagovala jsem především kvůli příspěvkům o nízké inteligenci, takové podobné mi pripadají přes čáru. Děkuji.
@Catalinn píše: Více
No nezlob se, ale souhlasím s @Dahlia0409 … Nedávno tu byla diskuze, kdy si zakladatelka dělala test 2 dny po styku
To ji jako máme napsat: Ano, něco vidím, ťuťuťu, gratulky, určitě bude sílit, zkus za dva dny
Abych se ji náhodou nedotkla? To nemyslíš vážně…