Jsem v šoku z tchyně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.9.21 20:56

Jsem v šoku z tchyne

Krásný dobrý večer.
Vždy jsem svou tchyni měla hodně ráda. Známe se 4 roky, celé 4 roky jsme se spolu v pohodě bavily, nakupovaly, obcas jsme si spolu daly víno, když dcera usla. (bydlíme spolu, vidíme se nonstop). Hodně nám pomáhá, kdykoliv se nabídne, že dceru (3r) pohlídá. Je to veselá kopa, ráda jsem si s ni vzdy povídala… Do doby, než jsem slyšela to co jsem slyšela před půl hodinou :( šla jsem na chodbu s košem.. Najednou se zaseknu, slyším, jak si nahoře hlasitě tchyně s tchanovcem povídají (i jeho mám ráda, je moc hodný na dceru a taky pohlida)- ona má 25 let a není schopna se normálně starat o rodinu, určitě te svatby Matěj(manžel) lituje. Snad se brzo odstehujou, už ji mám pokrk. Pak něco vyhrkla že je unavená z mých reci :( Dal jsem poslouchat nedokázala, rychle jsem odesla do koupelny. Jsem v šoku a vůbec tomu nerozumím. Celou dobu jsem si myslela, že máme spolu perfektní vztahy, jaké by nám mohl kdekdo zavidet :,( nikdy jsme se nepohadaly, neměly spolu problém.. Ted nevím, jak se k ní zítra chovat, vůbec ji nechci vidět, je mi hrozne :nevim: zažily jste některá něco podobného? Jak na tom jste s vaší tchyni? :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2547
17.9.21 20:58

Konfrontovala bych ji a zadala vysvetleni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1462
17.9.21 21:02

Asi bych ji to řekla, ať si můžete promluvit…
Jen tak tě to nebude tížit… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2619
17.9.21 21:04
@Anonymní píše:
Krásný dobrý večer.
Vždy jsem svou tchyni měla hodně ráda. Známe se 4 roky, celé 4 roky jsme se spolu v pohodě bavily, nakupovaly, obcas jsme si spolu daly víno, když dcera usla. (bydlíme spolu, vidíme se nonstop). Hodně nám pomáhá, kdykoliv se nabídne, že dceru (3r) pohlídá. Je to veselá kopa, ráda jsem si s ni vzdy povídala… Do doby, než jsem slyšela to co jsem slyšela před půl hodinou :( šla jsem na chodbu s košem.. Najednou se zaseknu, slyším, jak si nahoře hlasitě tchyně s tchanovcem povídají (i jeho mám ráda, je moc hodný na dceru a taky pohlida)- ona má 25 let a není schopna se normálně starat o rodinu, určitě te svatby Matěj(manžel) lituje. Snad se brzo odstehujou, už ji mám pokrk. Pak něco vyhrkla že je unavená z mých reci :( Dal jsem poslouchat nedokázala, rychle jsem odesla do koupelny. Jsem v šoku a vůbec tomu nerozumím. Celou dobu jsem si myslela, že máme spolu perfektní vztahy, jaké by nám mohl kdekdo zavidet :,( nikdy jsme se nepohadaly, neměly spolu problém.. Ted nevím, jak se k ní zítra chovat, vůbec ji nechci vidět, je mi hrozne :nevim: zažily jste některá něco podobného? Jak na tom jste s vaší tchyni? :oops:

Zeptala bych se jí, proč myslíte, že Matěj lituje svatby?
A když jste z mých řečí unavená, proč to říkáte svému manželovi a ne mně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12843
17.9.21 21:06

Za to bys jí měla svýma řečma umordovat ještě více.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
17.9.21 21:09

Tchyně je možná v šoku, že s vámi musí stále sdílet obydlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1004
17.9.21 21:11

Je ti 25, dite ma 3 roky, plus tehotenstvi, no brali jste se brzy a ona je jina generace. Az se te zepra, co ti je, tak bych rekla, ja jsem vas vcera slysela, co jste rikala a divala bych se na ni, dokud by neco nerekla. Chtela bych vedet proc su mysli, ze se nedokazu postarat o rodinu, proc si myslu, ze syn svatby lituje a hlavne, jestli si preji, aby jsme se stehovali. To je klicove. Hlavne ji nenech se z toho vykecat, nejlip to resit hned a proste ji chytit nepripravenou. A mluv s ni v klidu a slusne. Nenech se odbyt. Mozna by bylo nejlepsi ji pozvat na kafe, to ti jen tak nezdrhne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28022
17.9.21 21:13
@Anonymní píše:
Krásný dobrý večer.
Vždy jsem svou tchyni měla hodně ráda. Známe se 4 roky, celé 4 roky jsme se spolu v pohodě bavily, nakupovaly, obcas jsme si spolu daly víno, když dcera usla. (bydlíme spolu, vidíme se nonstop). Hodně nám pomáhá, kdykoliv se nabídne, že dceru (3r) pohlídá. Je to veselá kopa, ráda jsem si s ni vzdy povídala… Do doby, než jsem slyšela to co jsem slyšela před půl hodinou :( šla jsem na chodbu s košem.. Najednou se zaseknu, slyším, jak si nahoře hlasitě tchyně s tchanovcem povídají (i jeho mám ráda, je moc hodný na dceru a taky pohlida)- ona má 25 let a není schopna se normálně starat o rodinu, určitě te svatby Matěj(manžel) lituje. Snad se brzo odstehujou, už ji mám pokrk. Pak něco vyhrkla že je unavená z mých reci :( Dal jsem poslouchat nedokázala, rychle jsem odesla do koupelny. Jsem v šoku a vůbec tomu nerozumím. Celou dobu jsem si myslela, že máme spolu perfektní vztahy, jaké by nám mohl kdekdo zavidet :,( nikdy jsme se nepohadaly, neměly spolu problém.. Ted nevím, jak se k ní zítra chovat, vůbec ji nechci vidět, je mi hrozne :nevim: zažily jste některá něco podobného? Jak na tom jste s vaší tchyni? :oops:

pokud nemáš „koule“ na to jít za ní hned teď a zeptat se, co to má znamenat, tak zítra až začne povídat, řekni, že raději nebudeš nic říkat, ať není unavená z tvých řečí - a odejdi, tak jí dojde, že jsi to slyšela

• míček bude na její straně - uvidíš, jak bude reagovat
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5259
17.9.21 21:13

No někteří lidi, hlavně ženy ze starší generace to tak mají. Že nedokážou narovinu říct, co jim vadí, přetvařují se. Je to hnus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18723
17.9.21 21:14

No tak to evidetně není tak jak si maluješ a evidetntně se ti okolí přizpůsobuje a ty úplně nevnímáš že to dělá a že to ne vždy není OK. Možná to bereš jako samozřejmost. Jak moc pozornosti věnuješ potřebám lidí kolem tebe - třeba právě babičky tvé dcery?

Takže až se na to budeš cítit, tak to otřevři, ne jako hádku, ale jako snahu o porozumění jejího pohledu a její frustrace.

No a sežeňte si vlastní bydlení.

Příspěvek upraven 17.09.21 v 21:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5413
17.9.21 21:14
@greenapple píše:
Tchyně je možná v šoku, že s vámi musí stále sdílet obydlí.

To je neschopnej spíš pan živitel, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5885
17.9.21 21:15

No promluvila bych si s ní :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.21 21:16

No nejsi jediná o mě tchýně říká že jsem d. ebilka a říká to dětem a všude

• Citovat
  • Nahlásit
103309
17.9.21 21:17
@K. Rocánková píše:
Je ti 25, dite ma 3 roky, plus tehotenstvi, no brali jste se brzy a ona je jina generace. Az se te zepra, co ti je, tak bych rekla, ja jsem vas vcera slysela, co jste rikala a divala bych se na ni, dokud by neco nerekla. Chtela bych vedet proc su mysli, ze se nedokazu postarat o rodinu, proc si myslu, ze syn svatby lituje a hlavne, jestli si preji, aby jsme se stehovali. To je klicove. Hlavne ji nenech se z toho vykecat, nejlip to resit hned a proste ji chytit nepripravenou. A mluv s ni v klidu a slusne. Nenech se odbyt. Mozna by bylo nejlepsi ji pozvat na kafe, to ti jen tak nezdrhne.

Jenže v téhle generaci to bylo běžnější že se lidi brali kolem dvacítky. Odsouvání partnerství a rodičovství je spíš dnešní móda ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5078
17.9.21 21:17
@Anonymní píše:
Krásný dobrý večer.

Slysela jsi, cos nemela. To se stava. Je to jako kdyz ti nekdo vyslepici, co mu o tobě kdo říkal. Nechala bych to byt. Dej si pár dní a bude to v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat