Jsme s přítelem a nevím zda mám od něj odejit

Anonymní
27.5.20 22:05

Jsme s přítelem a nevím zda mám od něj odejit

Ahoj
Jsem máma roční holčičky.
Nejsem žádná dokonalá ženská každý máme svoje chyby.
Udělala jsem největší blbost v životě a jsem člověk který jedná v afektu.
Mám přítele tedy spíš mi přijde že spolubydlícího a kterým sem si udělala dítě.
Nesnasime se.. já ho ještě pořád ráda mám je to táta mojí dcery.
Občas se hádáme přes SMS nebo Messenger a další chtěla bych se zeptat když budu chtít odejít zda on se tím může brát? Upozorňuji že tam je psáno jen ona dvou nadávky a vyhrožování že odejdu jinak nic.. mohl by to dát sociálně až budu chtít odejít? A můžou mi vzít malou?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1014
27.5.20 22:16

Ne a odejdi :). To že jste se nějak hádaly na messu Ospod fakt neřeší, podat to může, ale bude je zajímat zda je o dítě postaráno tak jak se má. Takže se neboj a odejdi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2541
27.5.20 22:23

Nerozumím tvé řeči :-) něco ti tam asi chybí, ale myslím, že jsem pochopila, nenech se nikým vydírat…pokud mu nepíšeš, že zabiješ sebe nebo vaše dítě, ale jen že je…

Tak tvůj slovník nikdo řešit nebude :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
27.5.20 22:27

Jdi zažádat o rozdělení péče a odejdi. Samozřejmě musíš říct kam s malou půjdete, šlo by jinak o únos dokud nebude vyřešený soud. Samozřejmě nahlížím na to, že je oficiálně hlášený jako otec dítěte.
Takhle malé dítě budou chtít určitě nechat u matky, samozřejmě musíš mít co malé nabídnout.
Nejsi určitě první ani poslední kdo tohle musí řešit. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.20 22:28
@welovefashion píše:
Nerozumím tvé řeči :-) něco ti tam asi chybí, ale myslím, že jsem pochopila, nenech se nikým vydírat…pokud mu nepíšeš, že zabiješ sebe nebo vaše dítě, ale jen že je…Tak tvůj slovník nikdo řešit nebude :mrgreen:

To bych nikdy nenapsala.
Jen nadávky atd jako prostě v každém vztahu který šel do kopru. Obviňování, nadávky, atd ale jak tikam žádná sebevražda nebo něco Horsiho.
Chci od něj odejít a on mi pořád říká jak na mě všechno vytáhne moje lži atd. A že na mě pošle psychologa.

• Nahlásit
  • Citovat
2541
27.5.20 22:33
@Anonymní píše:
To bych nikdy nenapsala.
Jen nadávky atd jako prostě v každém vztahu který šel do kopru. Obviňování, nadávky, atd ale jak tikam žádná sebevražda nebo něco Horsiho.
Chci od něj odejít a on mi pořád říká jak na mě všechno vytáhne moje lži atd. A že na mě pošle psychologa.

to jen vyhrožuje, předpokládám, že v těch zprávách tu špínu kydáte na sebe navzájem… takže by ani sobě moc nepomohl…

Pokud chceš jít tak jdi, nenech se zastrašit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama