Jste spokojeni s
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Máme nějaký obyčejný, ani značku nevím. Je dobrej, ale moc se nevyužije ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@MUFICE píše:
My doma proštuchovali rohlíky druhým koncem vařečky, pak jsme tam dali hořčici nebo kečup a do toho ten párekRohlík se dá nahřát v troubě.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Taky jsme jako děti dělávali díru koncem vařečky (rohlíky jsme teda nijak nenahřávali, stačil párek, že byl horký), pak jsme stejně přišli na to, že je lepší podélně rozříznout, a děláme to tak doteď, párek je tak přes celý rohlík a nezůstává suchá špička
. Nakonec správný hot dog z júesej se tak dělá, tam prodávají už nařízlé rohlíky, pro líné
.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@MUFICE Taky to tak dělám, ale nebaví mě to a někdy to jde blbě. Troubu kvůli jednomu rohlíku zapínat nebudu, občas ohřívám nad toustovačem.
@Samamama Hotdog je taky fajn, ale já jsem prostě fanda párku v rohlíku, i přes suchou špičku ![]()
Tak vidím, že opravdu nejlepší varianta je nějaká domácí improvizace
Když mě se tak stýská po dobrém párku v rohlíku, kdy je ten rohlík nahřátý a křupavý i zevnitř
![]()
- Citovat
- Upravit