Jste u kadeřnic upovídané?

21205
11.11.19 20:51

Jste u kadeřnic upovídané?

Dobrý večer, baví vás tlachání u kadeřnic, které jsou pro vás pouze kadeřnice, žádné kamarádky/známé a nejsou vám osobnostně až tak blízké?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14008
11.11.19 20:53

Nikdy nemluvím, nemám to ráda, hlavně rychle pryč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1305
11.11.19 20:53

Nesnasim to. Cilene hledam kadernice, pedikerky, kosmeticky, ktere “nemluvi”. Chodim si tam i odpocinout. Nemam rada, kdyz ti na pockani vyplivnou vsechny drby z okoli :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
11.11.19 20:54

Ne. Já se moc nebavím s kadeřnicí, kosmetičkou ani nehtařkou. Protože jsou to drbny, minule mi kadeřnice říkala pestré věcičky o jedné paní co jsem znala, tak si říkám, co kdesi mele o mě. Nemám ráda rozebírání osobních věcí s někým cizím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20409
11.11.19 20:55

Tak jsem verna jednomu kadernictvi uz nekolik let a kadernice znam, vykam si s nima a podle nalady, nekdy pokecame o detech, o dovolenych, o chlapech a kdyz nemam naladu, tak si vezmu damsky casopis a ctu si…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10113
11.11.19 20:56

@Klopotkova upovídaná? Jak kde. Pokud je to milá ženská, ráda si popovídám o obecných věcech. Nesnáším takové ty slípky, které probírají soukromí svých zákaznic s dalšími. K takové už se nikdy nevrátím. Mluvit se mnou nemusí celou dobu, ale jednou jsme zažila, že kadeřnici přijel dealer, ona mu od mého stříhání odběhla uvařit kafe a přes hodinu, co jsem tam ještě seděla, tak nezavřeli ústa. To považuji za nevhodné, jdu si tam svým způsobem i odpočinout a ne poslouchat cizí řeči o tom, jak se zdražují produkty a měly by se zvedat ceny :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2303
11.11.19 20:57

Nene nemam to rada, chodim s knizkou, na nehty k vietnamce co cesky neumi, ja si nejvic pokecam vzdycky paradoxne se zubarem :D kdyz po me nikoho nema

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
11.11.19 20:57

Ne nepovidam, řeknu co chci a vypínám mozek :D já jsem původně vyučená kadeřnice, dělala jsem to po škole a tohle krafání byl jeden z důvodů, proč sem s tím sekla. Člověk měl z těch ukecaných lidí na konci dne hlavu jak pátrací balón a nejhorší bylo, že spousta zákaznic měla jiné názory než já, ať už šlo o cokoliv, ale člověk se s nima nemoh hádat, prostě vše odkejvat a souhlasit, protože zákazník má vždy pravdu žejo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15338
11.11.19 21:03

Nesnasim to. Jakmile je někdo ukecany, znovu už spíš nepřijdu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.11.19 21:09

@Klopotkova ano, ráda si u kadeřnice popovídám. Bavime se o mě nebo o ní. A pak ještě takové ty všeobecné věci probereme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
11.11.19 21:11

Já jsem si s kadeřníkem popovídala o něm o mně, o cizích ne a bavili jsme se třeba o barvách.. Pak jsem mu řekla, že kvůli nespolehlivosti se omlouvám, ale na svatbu si raději najdu někoho jiného. (byli jsme domluveni, ze mě učeše, ale 3× zrušil zkoušku (zapomněl věci, zapomněl na mě, pak nemoc) a jedna byla taková, že se to do 10 minut rozpadlo).
A od té doby jsem tam raději zatím nebyla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
11.11.19 21:11

Tak tahle diskuze mě dost potesila- taky jsem vždycky nesnášela to tlachání u kadeřnice( a přišlo mi, že jsem divna-hura, nejsem :)) Pak jsem začala chodit k jedný, která nebyla upovídaná a to mi dost vyhovovalo. Jen jsem si říkala, jestli sakra nečeká na to, že zahájím nějakou konverzaci :D ale já jakozto introvert nemám potrebu mluvit i když není o čem.. ale přijde mi, že byla podobná povaha jako já, takže jí to vůbec nevadilo, že si v klidu může dělat svoji práci a nikdo ji do toho nekrafe..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6040
11.11.19 21:15

Ne, uplne to nesnasim. Ke kadernici sice nechodim, ale rada na masazi, pedikure apod. vypinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1305
11.11.19 21:35

Ted jsem si vzpomnela na jednu maserku, co mela ruce vic nade mnou nez na me. Porad neco vykladala a rozhazovala rukama. Zkousela jsem ji rict, ze na masazich moc nemluvim a vetsinou i usnu, chvili ztichla a za minutu zase zacala. Rekla mi vysi hypoteky nekolika sousedu, ruzny pribehy, kdo se jak pohadal, atd. Bylo to strasny. Od te doby jsem tam nesla. Vzdycky, kdyz ji potkam, tak se pta, kdy zase prijdu. Nastesti jsem ji uz tak 2 roky nepotkala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
11.11.19 21:40

@Klopotkova ne, nejsem a nemám ráda, když mi cpe drby z okolí. Když povídá něco neutrálního, tak se někdy připojím, ale takovou tu násilnou komunikaci nemám ráda. Jedou jsem byla u jedné, která celou hodinu nezavřela pusu, vykládala mi svoje starosti, o manželovi,… k ní už jsem nikdy nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat