Kadí jak králík - příkrmy

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6
12.4.12 12:54

STOLICE

KUBÍK TŘEBA TO NECHCE Z FLAŠKY ANI Z HRNEČKU,TAKŽE ,ABYCH NĚCO DO NĚJ NĚJAKÉ TEKUTINY NACPALA TAK MU JE PODÁVÁM PO PLASTOVÉ LŽIČCE. SAMOZŘEJMĚ TA VODA NESMÍ BÝT STUDENÁ . ZE ZAČÁTKU TO PO MĚ PRSKAL ,ALE TED SI DÁ ŘÍCT. CHCE TO VELKOU TRPĚLIVOST. TAK VYDRŽ,ALE BUDE TO USPĚCH :( :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7213
12.4.12 20:45

zkousela jsem mesic a nic,takze jsem se vratila k redenym stavam a jsem rada,ze neco pije,ono plany jsou pekny,ale pak ta realita… :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
678
13.4.12 15:53

Holky, tak dneska jsem manžela poslala do bylinkářství k Vojnarovi. Na zácpu u mimča naprosto vyloučili heřmánkový čaj…Doporučili směs tří bylinek - lněné semeno, šípek a slézový plod. Vše smíchat a vařit čaj. Vyzkoušíme a pak dám vědět.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7213
15.4.12 13:13
:potlesk: :palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
678
15.4.12 17:05
@RadanaH píše: :potlesk: :palec:

taky budete zkoušet? My už zkoušíme, ale Kačce moc nechutná, tak jí tam dávám malinko medu, aby to vypila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7213
15.4.12 20:02

no ja pockam co napises zaq zkusenot,jaka bude odezva :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
678
14.6.12 16:48

Ahojky, hlásím další zprávy. Bylinky mi dcera nechtěla pít aniž bych je přislazovala, což jsem teda moc nechtěla…Nakonec jsme problém se zácpou vyřešili nadobro a to s UM od BABYLOVE z drogerie DM. Trápí mě, že jsem tak dlouho čekala a zkoušela všechno možné :,( První jsme měli Nutrilon, pak Bebu a nakonec Babylove. Už druhý den užívání se Kačka doslova po…Žádné tvrdé bobky a slzičky při kakání. Můžu vesele dávat banány, rýži a jiné potraviny, které jsem nedávala z důvodu ucpávání. Jsem hrozně moc ráda a ať si každý říká co chce, prostě nám to vyhovuje, tak to budem používat :potlesk: :potlesk: A to mi sestra u pediatra tvrdila, že UM nemůže způsobovat zácpu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7213
14.6.12 21:25

Taky mame mlicko z dmka babylove a v pohode :pankac: :pankac: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
678
15.6.12 17:31

Takže taky pomohla změna UM? :potlesk: Jaké jste měli předtím?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7213
16.6.12 12:11

Sunar original a zacpa desna…ted kadi 3-4dennea pohoda :pankac: :pankac: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí